Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Konec ramadánu ... statisíce muslimů proměnilo Itálii na Itálistán.

28. 06. 2017 18:54:54
Itálie: oslavy konce ramadánu vypadají jako bychom se ocitli v nějaké arabské zemi. Tohle už není Evropa. Například v zatím ještě italském Turíně se v parku Dora se starostkou Hnutí 5 hvězd Appendino v neděli sešlo 25 000 muslimů.

JAKÁ JE BUDOUCNOST ITÁLIE?

V neděli 25.06.2017 se slavil konec ramadánu Eid el Fitr. Na mnoha místech v Itálii to vypadalo jako v nějaké cizí arabské zemi ... každoročně se zvyšuje počet účastníků, což by mělo být alarmující ... pro vládnoucí Demokratickou stranu a pro Grillovo Hnutí 5 hvězd je to normální ... no není divu, vždyt ́ obě tyto strany spolu s jejich koaličními partnery nelegální imigraci přímo podporují a jejich starostové se na oslavách přímo podílejí. Nemalá je i účast katolických knězů sloužících slepě Bergogliovým propagandám o lásce k muslimům a přijímání nelegálních imigrantů ... Menší oslavy muslimů pokračovali mezi přáteli a příbuznými až do úterý ...

Dnes zde můžete shlédnout některé příklady kde a jak a v jakém počtu se konala oslava konce ramadánu ... zdaleka to není vše a musím říct, že oproti minulému roku je těch informací o dost méně - speciálně ,, Řím a Milán " o tom moc nepíše a fotografie nepublikuje ... opravdu jsem nečekala, že strávím tolik hodin, abych na netu vylovila takovéto důkazy o islamizaci Itálie.

TRIESTE - Furlansko - Julské Benátsko

MONFALCONE

Furlansko - Julské Benátsko

MESTRE - Benátsko

Konec ramadánu: Venezia Mestre  - Benátský kraj. 3000 muslimů.Konec ramadánu: Venezia Mestre - Benátský kraj. 3000 muslimů. (la Nuova)

FOTO - VIDEO:

http://nuovavenezia.gelocal.it/venezia/cronaca/2017/06/26/news/fine-ramadan-in-tremila-alla-preghiera-1.15536628

CARDANO AL CAMPO ( Varese) Lombardie

Cardano al Campo v okrese VareseCardano al Campo v okrese Varese (Varese News)Cardano al Campo - Varese, starosta Angelo Bellora se tetelí štěstím jak  se ta muslimská oslava díky němu vydařilaCardano al Campo - Varese, starosta Angelo Bellora se tetelí štěstím jak se ta muslimská oslava díky němu vydařila (Varese News)

FOTO - VIDEO:

http://www.varesenews.it/2017/06/preghiere-dolci-e-the-alla-menta-si-festeggia-la-fine-del-ramadan/632815/

PORTO MANTOVANO - Lombardie

Porto Mantovano ... 2000 musulmani.Porto Mantovano ... 2000 musulmani. (Gazzetta di Mantova)

http://gazzettadimantova.gelocal.it/mantova/cronaca/2017/06/25/news/piu-di-duemila-fedeli-per-la-festa-di-fine-ramadan-1.15535720

GAZZUOLO - Lombardie

Stále v okrese Mantova ve městečku Gazzuolo don Marco Tizzi přenechal muslimům na celou dobu ramadánu ORATOŘ.

Místní obyvatelé jsou znechuceni . Dočteme se na sociálních sítích např. ... šel jsem okolo a co vidím? ... muslimové se modlí k allahovi a sundali kříž s ježíšem ... jsem znechucen atd ...

http://gazzettadimantova.gelocal.it/mantova/cronaca/2017/06/26/news/il-parroco-offre-l-oratorio-per-il-mese-del-ramadan-1.15538942

TURÍN - Piemont

Turín - park Dora - 25000 muslimů se starostkou Chiarou Appendino - Grillovo Hnutí 5 hvězdTurín - park Dora - 25000 muslimů se starostkou Chiarou Appendino - Grillovo Hnutí 5 hvězd (la Stampa)

Monsignor Cesare Nosiglia  zrazuje křesanství před 25 tisíci muslimy ...Monsignor Cesare Nosiglia zrazuje křesanství před 25 tisíci muslimy ... (famiglia cristiana)

20 fotografií: http://www.famigliacristiana.it/fotogallery/finisce-il-ramadan-a-torino-arcivescovo-e-sindaco-intervegono-alla-festa-.aspx

25 000 muslimů v parku Dora v Turíně ... islamizace tohoto města jde ku předu za pomocí starostů ...25 000 muslimů v parku Dora v Turíně ... islamizace tohoto města jde ku předu za pomocí starostů ... (la Stampa)

Turín - park DoraTurín - park Dora (la Stampa)

V roce 2016 se starostka Appendino již zúčastnila oslav konce ramadánu ... minulý rok bylo v parku Dora 20 000 muslimů.

V roce 2015 byl starostou v Turíně Piero Fassino ... jemu také záleželo více na muslimských bratrech než na italech.V roce 2015 byl starostou v Turíně Piero Fassino ... jemu také záleželo více na muslimských bratrech než na italech. (la Stampa)

Jak se zvyšoval počet muslimů na těchto oslavách v Turíně od roku 1994 až do dnes. Rok 1994 - 2 000 muslimských účastníků, rok 1997 - 5 000, rok 2008 - 10 000, rok 2011 - 15 000, rok 2016 - 20 000 a rok 2017 - 25 000 oslavujících muslimů. Počet muslimů stoupá stále rychleji, speciálně v posledních letech.

Zde v odkaze ve fotogalerii je 8 fotografií: http://www.lastampa.it/2016/07/06/multimedia/cronaca/ramadan-a-torino-dal-ad-oggi-myX9qoCviXgBDQauOXyPYL/pagina.html

http://www.lastampa.it/2017/06/25/cronaca/in-venticinquemila-per-la-fine-del-ramadan-con-larcivescovo-e-la-sindaca-jnhT8E912J60f8IiHqHQIO/pagina.html

VENTIMIGLIA - Ligurie

PIACENZA - Emilia - Romagna

Minulý rok se sešlo 2500 muslimů ve sportovním centru, tento rok jich bylo více a proto se oslava konala ve větší tenisové hale.

FOTO: http://www.piacenzasera.it/app/document-detail.jsp;?id_prodotto=80476

BOLOGNA - Emilia - Romagna

Pákistánská komunita se sešla ve sportovním centru Vasco da Gama.Pákistánská komunita se sešla ve sportovním centru Vasco da Gama. (il Resto del Carlino)Ostatní muslimové se sešli ve sportovní hale PalaSavena.Ostatní muslimové se sešli ve sportovní hale PalaSavena. (il Resto del Carlino)

Fotogalerie - 15 fotografií: http://multimedia.quotidiano.net/?tipo=photo&media=41708

FLORENCIE - Toskánsko

Florencie -  konec ramadánu na sportovním hřišti Campo Marte.Florencie - konec ramadánu na sportovním hřišti Campo Marte. (Stamp Toscana)

EMPOLI - Toskánsko

Fotogalerie: zdroj Radnice Empoli - tisková kancelář:

http://www.gonews.it/2017/06/25/ramadan-a-empoli-il-sindaco-barnini-la-nostra-convivenza-deve-essere-la-normalita/

V Perignano - Pisa farnosti Parrocchia Santa Maria Assunta di Casciana Terme  a Santa Lucia di Perignano spolu s několika neziskovkami  zorganizovali oslavu konce ramadánu pro žadatele o azyl a jiné muslimy.V Perignano - Pisa farnosti Parrocchia Santa Maria Assunta di Casciana Terme a Santa Lucia di Perignano spolu s několika neziskovkami zorganizovali oslavu konce ramadánu pro žadatele o azyl a jiné muslimy. (gonews)

Přítomen don Angelo a don Armando Zappolini – kontestován ,,pravicí " jako heretik čili kacíř. Před kostelem Santa Maria Assunta oslava s jídlem samozřejmě bez vepřového masa.

Pontedera - sportovní centrum BellariaPontedera - sportovní centrum Bellaria (ilGiornale)

OHNUTÝ HŘBET ISLÁMU A JEHO NEINTEGRACI

V té samé provincii (Pisa) ve sportovnim centru Pontedera mladí sportovci 15.06.2017 nedostali klasickou italskou svačinu - housku s mortadellou - ten den jen suchou housku, protože 10 islamských rodin zablokovalo kráječ na salám, jejich děti prý vepřové maso šokuje. Dokonce od té doby je zakázáno vepřové 400 žákům i v tamní škole - istituto compresivo Pacinotti ... Odpověd ́ ze sportovního centra: desítky let je malým sportovcům dělána tato klasická svačina - nejsme restaurace a tak i děti s bezlepkovou dietou si nosí svačinu z domova , tak proč si ji nenosí i ti muslimové ?

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/pisa-scuola-vieta-mortadella-rispetto-ai-bimbi-islamici-1409531.html

CASSINO - Lazio

Cassino  - cirka 140 km od Říma směrem na jih - náměstí Garibaldi , stovky muslimů se modlí na veřejném prostranství mezi obytnými domyCassino - cirka 140 km od Říma směrem na jih - náměstí Garibaldi , stovky muslimů se modlí na veřejném prostranství mezi obytnými domy (NotiziAPP)

http://www.notiziapp.it/attualita/festa-fine-ramadan-qualche-polemica-centro-islamico-rispettiamo-larticolo-3-della-costituzione-italiana/

https://www.tg24.info/cassino-chiusura-ramadan-centinaia-mussulmani-pregano-in-piazza-video/

LECCE - Apulie

Lecce ... v parku mezi obytnými domy ...Lecce ... v parku mezi obytnými domy ... (telerama news)

http://www.trnews.it/2017/06/25/preghiera-datteri-e-zakat-per-la-festa-di-fine-ramadan-conoscenza-e-integrazione/184488

BARI - Apulie

Bari - park 2 giugnoBari - park 2 giugno (Bari today)

Účastnila se také poslušně zahalená radní Paola Romano, odpovědná za školství, která se postarala o menu HALAL v místních školách, muslimské děti jsou pro ni velké obohacení.

NEAPOL - Kampánie

https://video.repubblica.it/edizione/napoli/napoli-in-piazza-garibaldi-da-tutto-il-sud-per-la-fine-del-ramadan/279587/280180

GIUGLIANO - Kampánie

PALERMO - Sicílie

Palermo ...  tisíce muslimů na přímořském nábřeží Foro Italico ...Palermo ... tisíce muslimů na přímořském nábřeží Foro Italico ... (Giornale di Sicilia)Palermo ... nemohl chybět na oslavách muslimských bratrů ani starosta Leoluca OrlandoPalermo ... nemohl chybět na oslavách muslimských bratrů ani starosta Leoluca Orlando (Giornale di Sicilia)

CASTELDACCIA - SICÍLIE

Žadatelé o azyl ( asi 20 pseudo nezletilých bez doprovodu) nedostali penízky na oslavu konce ramadánu a vůbec jim nechutná jídlo co v itálii dostávají a tak na protest zničili vybavení bytů, kde byli ubytovaní - musela zasáhnout policie.

VÍTEJTE V ITÁLISTÁNU ...

Autor: Monika Pilloni | středa 28.6.2017 18:54 | karma článku: 47.24 | přečteno: 22422x

Další články blogera

Monika Pilloni

Audio-rozhovory: sexuální obtěžování, napadení, krádeže

Sicílie, Kalábrie a Sardínie: sexuální obtěžování, napadení, krádeže a sociální degradace. Jakou budoucnost můžeme nabídnout migrantům při cca 60% mladické nezaměstnanosti ? Audio-rozhovory z migrací postižených oblastí Itálie č.1

14.8.2017 v 8:09 | Karma článku: 40.19 | Přečteno: 2452 | Diskuse

Monika Pilloni

Infiltrovaný agent: důkazy o spolupráci neziskovky s pašeráky

Foto-video pašeráků. Solidarita, jestliže hájí jen své vlastní zájmy za každou cenu, může přesáhnout v nezákonnost. A jako takovou je správné ji zastavit jakýmikoliv prostředky. Neziskovky odmítají spolupracovat s italskými orgány

6.8.2017 v 15:09 | Karma článku: 46.77 | Přečteno: 8160 | Diskuse

Monika Pilloni

Zadrženo 5 teroristů z Tunisu: na cestě do Itálie

Pět tuniských teroristů bylo deportováno z Libye zpět do Tunisu: libyjská pobřežní hlídka je zastavila, když se snažili dostat do Evropy přes Itálii. Obecná nedůvěra vůči schopnostem italské vlády řešit tuto migrační invazi ...

1.8.2017 v 18:49 | Karma článku: 42.45 | Přečteno: 2752 | Diskuse

Monika Pilloni

Patriotická loď C-Star propuštěna ze zajetí: falešná obvinění od neziskovek

Loď anti – NNO Generace Identity zapojená do projektu Defend Europe byla kypersko - tureckými orgány propuštěna. Padlo falešné obvinění z „obchodování s lidmi“, které neziskovky vykonstruovaly jen aby se zabránilo C-Star vyplout.

30.7.2017 v 20:26 | Karma článku: 42.47 | Přečteno: 3443 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Januška

Náprava justice

Dodržování smluv je základním znakem slušného a bezproblémového chování nejen občanů, ale i státu. Na dodržování smluv mají dohlížet soudy.

20.8.2017 v 11:26 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 14 | Diskuse

Ladislav Jílek

Srpen 1968 – Plakáty a diskuze

Hned 21. srpna začali lidé vylepovat ručně malované i tištěné plakáty vyzývající okupanty k odchodu a k návratu našich představitelů Dubčeka a dalších. Brzy byla polepená celá města.

20.8.2017 v 10:24 | Karma článku: 11.77 | Přečteno: 158 | Diskuse

Radomír Dolanský

To bruselští papaláši mají na rukou krev Evropanů!

A opět je tady dobře známý evropský cirkus na kolečkách. Politická svoloč se předhání, kdo vymyslí údernější kondolenci, kecy ve stylu zpátky ni krok. Ale jsou to právě oni, kdo jsou původními viníky vražd evropských civilistů.

20.8.2017 v 9:50 | Karma článku: 30.30 | Přečteno: 471 | Diskuse

Dalibor Bartoš

Slovní souboj ... na příkladu Kaluse ml.

Slovní souboj je pro našince náhražka za souboje fyzické, na pistole, šavle , kordy či jen pěstní souboj. A jako takový je jen projevem snižování fyzické agresivity. Agresivita je neustále stejná, jen se mění forma projevu této

20.8.2017 v 9:39 | Karma článku: 7.84 | Přečteno: 330 | Diskuse

Tomáš Petrů

Jak jsem sel s kuzi na trh aneb proc se zastavas Babise

Na tenhle text se budu dale odkazovat v diskuzich, kdyz se me budete ptat "proc se zastavas Babise?". Jdu s kuzi na trh a zcela jasne si uvedomuji, ze mnoho z vas text ani nedocte. Kazdopadne vezte,...

20.8.2017 v 8:23 | Karma článku: 18.84 | Přečteno: 597 | Diskuse
Počet článků 100 Celková karma 44.21 Průměrná čtenost 4783

"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.