Itálie - stav nouze, uzavřené všechny hranice s Itálií. Invaze pokračuje ...

13. 08. 2016 6:10:17
Jsou uzavřené všechny hranice s Itálií: Milán je obléhán tisícemi migrantů, ve Ventimiglia se hromadí nelegální migranti všech možných národností a propukají bitky, Sardinie jako skládka odpadu. Od ledna připlulo 100.000 migrantů.

Itálie již nemůže zvládnout stav nouze. Neustále připlouvají lodě s imigranty , invaze pokračuje nadále neúprosným tempem . Karavana migrantů nemůže odejít z Itálie, protože všechny sousední země uzavřely své hranice.

Balkánská trasa: zavřeno

Španělská trasa: zavřeno

Hranice Francie: zavřeno

Hranice Rakouska: zavřeno

Hranice Švýcarska: zavřeno

Hranice Slovinska : zavřeno

Hranice Vatikánu: zavřeno

Itálie je jediná otevřená. Co dělá vláda?

Nelegální migranti.Nelegální migranti. (ANSA)

Cagliari, Sardinie: V sobotu 13.srpna se očekává přílet letadla na letiště Cagliari-Elmas, které bude mít na palubě 40 až 50 nelegálních migrantů z Ventimiglia. Bude to, dle toho co jsme se dozvěděli, první ze tří letů, které dovezou celkem 135 uprchlíků na Sardinii. Druhé letadlo přistane v Cagliari v neděli a třetí příští čtvrtek v Alghero . Policejní ředitelství v Cagliari a prefektura již připravují potřebné pro příjem a nasledný rozvoz do různých hotelů na ostrově.

Daniele Caruso, regionální koordinátor hnutí NOI CON SALVINI (spadající pod Ligu Severu) řekl: "Sardinie není parkoviště, skládka nebo koncentrační tábor. Sociální napětí je vysoké, vlády a regionální rada nejednají zodpovědně."

Na geniální plán ministra vnitra Alfano DISTRIBUOVAT 25 IMIGRANTŮ NA KAŽDÝCH 1000 OBYVATEL ITÁLIE, se Daniele vyjádřil takto : "Když si to jednoduše zpočítáme, na Sardinie bude rozděleno přibližně 41.500 nelegálních přistěhovalců. Ted' je jich tu asi 13.000 a je zřejmé, že i to je již příliš mnoho. Obyvatelé Sardinie budou reagovat na invazi."

http://www.ilgiornale.it/news/politica/sbarchi-piano-alfano-25-migranti-ogni-mille-abitanti-1295563.html?mobile_detect=false

Ventimiglia, Liguria : Nelegální migranti všech možných národností se dlouhodobě seskupují v tomto městě u francouzských hranic a snaží se dostat do Francie. Komu se podaří přejít je nakonec zadržen a vrácen okamžitě do Itálie. Ventimiglia zažívá, vedle bezpečnostního, také ekonomický kolaps - turisté z kterých v minulosti město žilo, kvůli imigrantům nepřijíždějí. Kritická situace ! Matteo Salvini (Liga severu) se k tomu vyjádřil těmito slovy: "Po dalších srážkách s klíšťaty a-sociálních center, která hájí nezákonné přistěhovalce, jeden policista zemřel ve službě (6. srpna) na infarkt. Modlitba pro agenta a jeho rodinu a obrovské znechucení za Stát, který nechrání své muže."

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/blitz-no-border-ventimiglia-si-scatena-rivolta-dei-migranti-1293932.html

Milán, Lombardie: "Vláda pošle pryč z kasáren Santa Barbara stovky vojáků co se starají o veřejnou bezpečnost a na oplátku budou naplněny stovkami nelegálních přistěhovalců kasárna Montello a to se souhlasem starosty Abdallah Salah.

Styďte se, pro mě platí jen jeden princip, nejdříve Italové!" : informuje Matteo Salvini

Oficiálně se tento výše citovaný, neschopný starosta Milána jmenuje Giuseppe Sala.

Milán, ukázka degradace :

https://www.facebook.com/salviniofficial/videos/10153959897158155/

Como je další město Lombardie v nouzové situaci.

http://tv.ilpopulista.it/video/9-Agosto-2016/3758/clandestini-a-como--le-immagini-della-vergogna.html

Od ledna di itálie připlulo téměř 100.000 migrantů. Boom v červenci: + 12% z minulého roku.

Jsme ve vysoké pohotovosti, ale Renziho vláda nehne ani prstem. Vlastně celá země je v kolapsu, hroutí se. A zatímco ministr vnitra Angelino Alfano hledá nejlepší řešení najít místo pro 145 tisíc žadatelů o azyl, kteří jsou již v Itálii, přistání lodí vezoucí migranty z Afriky zesililuje.

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/migranti-boom-sbarchi-oltre-25mila-arrivati-luglio-1296232.html

Fotografie ve výše položeném odkazu je ze osvobozené oblasti Sirte nesoucí dramatickou hrozbu.

"To je mořský přístav islámského státu - napsal džihádistický Isis na tuto zed' města - je výchozím bodem do Říma, se svolením Alláha."

Autor: Monika Pilloni | sobota 13.8.2016 6:10 | karma článku: 46.91 | přečteno: 21111x

Další články blogera

Monika Pilloni

Bombový atentát před Salviniho návštěvou na sekci Lega Trentino v Ala

Ala: bomba exploduje v sídle Ligy jen několik hodin před návštěvou ministra vnitra Mattea Salviniho. Místopředseda senátu hovoří o tomto činu jako o terorismu a Předsedkyně senátu o vážném útoku a poškození demokracie.

13.10.2018 v 10:52 | Karma článku: 28.22 | Přečteno: 1945 | Diskuse

Monika Pilloni

Protest proti italské vládě, ulejváci jásali a dělali bordel ... podpora nelegálům

Řádění, nepořádek, oheň, dýmovnice a dopravní kolaps. Slogany proti vládě, proti bezpečnostnímu nařízení, proti fašismu a rasismu. Manifestace studentů středních škol a univerzit. Sociální centra, ANTIFA ... Podpora nelegálům!

12.10.2018 v 23:55 | Karma článku: 41.14 | Přečteno: 2493 | Diskuse

Monika Pilloni

Salviniho Liga zahájí svou činnost i v Praze

Sekce pražské Ligy oficiálně zahájí svou činnost v neděli 7. října, čestným hostem bude lídr SPD a místopředseda Poslanecké Sněmovny - Tomio Okamura spolu s předsedou Poslaneckého klubu SPD - Radimem Fialou

2.10.2018 v 17:58 | Karma článku: 33.27 | Přečteno: 1067 | Diskuse

Monika Pilloni

Syfilis, tak zní akronym nové politické strany Laury Boldrini

Itálie: Bývalá předsedkyně poslanecké Sněmovny Laura Boldrini by chtěla založit novou politickou stranu která dá na frak pravici. Akronym LUE je ovšem k smíchu ... znamená to syfilis a další podobné příjemnosti. Nomen Omen?

3.9.2018 v 15:30 | Karma článku: 38.13 | Přečteno: 3225 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

David Vlk

Víte co nikdy, ale vůbec nikdy nesmíte říkat hned po sexu?

Na začátku bych chtěl říct, že můj blog se týká jen lidského heterosexuálního sexu. S jinými formami nemám totiž žádnou zkušenost. Přece po mně nemůžete chtít, abych věděl, co se honí hlavou po sexu sousedovic kocourovi???

24.3.2019 v 9:06 | Karma článku: 12.92 | Přečteno: 265 | Diskuse

Radka Kielbergerová

Tvůj exit z pasti extrémních hnutí je úkol pro nás všechny. Aneb festival Jeden svět

Bylo vám mezi patnácti a dvaceti a potřebovali jste přitažlivý svět, co nabízí, že jste platní. Potřebovali jste někoho, kdo by vám naslouchal. A zafungovala tam vaše strašná bolest. Festival Jeden svět není sluníčkově únavný

24.3.2019 v 9:03 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 | Diskuse

Jan Klar

Deník spisovatele - kdo příliš mluví, zpravidla nudí k smrti…

Je možné ještě v dnešní době vytvořit tzv. velké umění? Navzdory všem konformistům, kteří se vždy snadno smíří s okolnostmi, si myslím, že ano, stejně jako v každé jiné době.

24.3.2019 v 8:14 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 75 | Diskuse

Beata Krusic

Hymna - jako ozvěna srdce

Státní hymny - byly, jsou a budou písněmi snad ze všech nejkrásnějšími. Vypovídají o povaze, síle, touze jednotlivých národů a dávají možnost probouzet v člověku lásku i pochopení nejen pro svou rodnou zemi, ale pro celý svět.

23.3.2019 v 22:36 | Karma článku: 10.95 | Přečteno: 237 | Diskuse

Vilém Ravek

V pasti

Nemanželský sex měl pro něho vždycky příchuť dobrodružství, ale skončit v cizí manželské posteli, to byl teprve ten pravý adrenalin.

23.3.2019 v 17:36 | Karma článku: 13.57 | Přečteno: 410 | Diskuse
Počet článků 157 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5161

"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Najdete na iDNES.cz