Konec ramadánu ... statisíce muslimů proměnilo Itálii na Itálistán.

28. 06. 2017 18:54:54
Itálie: oslavy konce ramadánu vypadají jako bychom se ocitli v nějaké arabské zemi. Tohle už není Evropa. Například v zatím ještě italském Turíně se v parku Dora se starostkou Hnutí 5 hvězd Appendino v neděli sešlo 25 000 muslimů.

JAKÁ JE BUDOUCNOST ITÁLIE?

V neděli 25.06.2017 se slavil konec ramadánu Eid el Fitr. Na mnoha místech v Itálii to vypadalo jako v nějaké cizí arabské zemi ... každoročně se zvyšuje počet účastníků, což by mělo být alarmující ... pro vládnoucí Demokratickou stranu a pro Grillovo Hnutí 5 hvězd je to normální ... no není divu, vždyt ́ obě tyto strany spolu s jejich koaličními partnery nelegální imigraci přímo podporují a jejich starostové se na oslavách přímo podílejí. Nemalá je i účast katolických knězů sloužících slepě Bergogliovým propagandám o lásce k muslimům a přijímání nelegálních imigrantů ... Menší oslavy muslimů pokračovali mezi přáteli a příbuznými až do úterý ...

Dnes zde můžete shlédnout některé příklady kde a jak a v jakém počtu se konala oslava konce ramadánu ... zdaleka to není vše a musím říct, že oproti minulému roku je těch informací o dost méně - speciálně ,, Řím a Milán " o tom moc nepíše a fotografie nepublikuje ... opravdu jsem nečekala, že strávím tolik hodin, abych na netu vylovila takovéto důkazy o islamizaci Itálie.

TRIESTE - Furlansko - Julské Benátsko

MONFALCONE

Furlansko - Julské Benátsko

MESTRE - Benátsko

Konec ramadánu: Venezia Mestre  - Benátský kraj. 3000 muslimů.Konec ramadánu: Venezia Mestre - Benátský kraj. 3000 muslimů. (la Nuova)

FOTO - VIDEO:

http://nuovavenezia.gelocal.it/venezia/cronaca/2017/06/26/news/fine-ramadan-in-tremila-alla-preghiera-1.15536628

CARDANO AL CAMPO ( Varese) Lombardie

Cardano al Campo v okrese VareseCardano al Campo v okrese Varese (Varese News)Cardano al Campo - Varese, starosta Angelo Bellora se tetelí štěstím jak  se ta muslimská oslava díky němu vydařilaCardano al Campo - Varese, starosta Angelo Bellora se tetelí štěstím jak se ta muslimská oslava díky němu vydařila (Varese News)

FOTO - VIDEO:

http://www.varesenews.it/2017/06/preghiere-dolci-e-the-alla-menta-si-festeggia-la-fine-del-ramadan/632815/

PORTO MANTOVANO - Lombardie

Porto Mantovano ... 2000 musulmani.Porto Mantovano ... 2000 musulmani. (Gazzetta di Mantova)

http://gazzettadimantova.gelocal.it/mantova/cronaca/2017/06/25/news/piu-di-duemila-fedeli-per-la-festa-di-fine-ramadan-1.15535720

GAZZUOLO - Lombardie

Stále v okrese Mantova ve městečku Gazzuolo don Marco Tizzi přenechal muslimům na celou dobu ramadánu ORATOŘ.

Místní obyvatelé jsou znechuceni . Dočteme se na sociálních sítích např. ... šel jsem okolo a co vidím? ... muslimové se modlí k allahovi a sundali kříž s ježíšem ... jsem znechucen atd ...

http://gazzettadimantova.gelocal.it/mantova/cronaca/2017/06/26/news/il-parroco-offre-l-oratorio-per-il-mese-del-ramadan-1.15538942

TURÍN - Piemont

Turín - park Dora - 25000 muslimů se starostkou Chiarou Appendino - Grillovo Hnutí 5 hvězdTurín - park Dora - 25000 muslimů se starostkou Chiarou Appendino - Grillovo Hnutí 5 hvězd (la Stampa)

Monsignor Cesare Nosiglia  zrazuje křesanství před 25 tisíci muslimy ...Monsignor Cesare Nosiglia zrazuje křesanství před 25 tisíci muslimy ... (famiglia cristiana)

20 fotografií: http://www.famigliacristiana.it/fotogallery/finisce-il-ramadan-a-torino-arcivescovo-e-sindaco-intervegono-alla-festa-.aspx

25 000 muslimů v parku Dora v Turíně ... islamizace tohoto města jde ku předu za pomocí starostů ...25 000 muslimů v parku Dora v Turíně ... islamizace tohoto města jde ku předu za pomocí starostů ... (la Stampa)

Turín - park DoraTurín - park Dora (la Stampa)

V roce 2016 se starostka Appendino již zúčastnila oslav konce ramadánu ... minulý rok bylo v parku Dora 20 000 muslimů.

V roce 2015 byl starostou v Turíně Piero Fassino ... jemu také záleželo více na muslimských bratrech než na italech.V roce 2015 byl starostou v Turíně Piero Fassino ... jemu také záleželo více na muslimských bratrech než na italech. (la Stampa)

Jak se zvyšoval počet muslimů na těchto oslavách v Turíně od roku 1994 až do dnes. Rok 1994 - 2 000 muslimských účastníků, rok 1997 - 5 000, rok 2008 - 10 000, rok 2011 - 15 000, rok 2016 - 20 000 a rok 2017 - 25 000 oslavujících muslimů. Počet muslimů stoupá stále rychleji, speciálně v posledních letech.

Zde v odkaze ve fotogalerii je 8 fotografií: http://www.lastampa.it/2016/07/06/multimedia/cronaca/ramadan-a-torino-dal-ad-oggi-myX9qoCviXgBDQauOXyPYL/pagina.html

http://www.lastampa.it/2017/06/25/cronaca/in-venticinquemila-per-la-fine-del-ramadan-con-larcivescovo-e-la-sindaca-jnhT8E912J60f8IiHqHQIO/pagina.html

VENTIMIGLIA - Ligurie

PIACENZA - Emilia - Romagna

Minulý rok se sešlo 2500 muslimů ve sportovním centru, tento rok jich bylo více a proto se oslava konala ve větší tenisové hale.

FOTO: http://www.piacenzasera.it/app/document-detail.jsp;?id_prodotto=80476

BOLOGNA - Emilia - Romagna

Pákistánská komunita se sešla ve sportovním centru Vasco da Gama.Pákistánská komunita se sešla ve sportovním centru Vasco da Gama. (il Resto del Carlino)Ostatní muslimové se sešli ve sportovní hale PalaSavena.Ostatní muslimové se sešli ve sportovní hale PalaSavena. (il Resto del Carlino)

Fotogalerie - 15 fotografií: http://multimedia.quotidiano.net/?tipo=photo&media=41708

FLORENCIE - Toskánsko

Florencie -  konec ramadánu na sportovním hřišti Campo Marte.Florencie - konec ramadánu na sportovním hřišti Campo Marte. (Stamp Toscana)

EMPOLI - Toskánsko

Fotogalerie: zdroj Radnice Empoli - tisková kancelář:

http://www.gonews.it/2017/06/25/ramadan-a-empoli-il-sindaco-barnini-la-nostra-convivenza-deve-essere-la-normalita/

V Perignano - Pisa farnosti Parrocchia Santa Maria Assunta di Casciana Terme  a Santa Lucia di Perignano spolu s několika neziskovkami  zorganizovali oslavu konce ramadánu pro žadatele o azyl a jiné muslimy.V Perignano - Pisa farnosti Parrocchia Santa Maria Assunta di Casciana Terme a Santa Lucia di Perignano spolu s několika neziskovkami zorganizovali oslavu konce ramadánu pro žadatele o azyl a jiné muslimy. (gonews)

Přítomen don Angelo a don Armando Zappolini – kontestován ,,pravicí " jako heretik čili kacíř. Před kostelem Santa Maria Assunta oslava s jídlem samozřejmě bez vepřového masa.

Pontedera - sportovní centrum BellariaPontedera - sportovní centrum Bellaria (ilGiornale)

OHNUTÝ HŘBET ISLÁMU A JEHO NEINTEGRACI

V té samé provincii (Pisa) ve sportovnim centru Pontedera mladí sportovci 15.06.2017 nedostali klasickou italskou svačinu - housku s mortadellou - ten den jen suchou housku, protože 10 islamských rodin zablokovalo kráječ na salám, jejich děti prý vepřové maso šokuje. Dokonce od té doby je zakázáno vepřové 400 žákům i v tamní škole - istituto compresivo Pacinotti ... Odpověd ́ ze sportovního centra: desítky let je malým sportovcům dělána tato klasická svačina - nejsme restaurace a tak i děti s bezlepkovou dietou si nosí svačinu z domova , tak proč si ji nenosí i ti muslimové ?

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/pisa-scuola-vieta-mortadella-rispetto-ai-bimbi-islamici-1409531.html

CASSINO - Lazio

Cassino  - cirka 140 km od Říma směrem na jih - náměstí Garibaldi , stovky muslimů se modlí na veřejném prostranství mezi obytnými domyCassino - cirka 140 km od Říma směrem na jih - náměstí Garibaldi , stovky muslimů se modlí na veřejném prostranství mezi obytnými domy (NotiziAPP)

http://www.notiziapp.it/attualita/festa-fine-ramadan-qualche-polemica-centro-islamico-rispettiamo-larticolo-3-della-costituzione-italiana/

https://www.tg24.info/cassino-chiusura-ramadan-centinaia-mussulmani-pregano-in-piazza-video/

LECCE - Apulie

Lecce ... v parku mezi obytnými domy ...Lecce ... v parku mezi obytnými domy ... (telerama news)

http://www.trnews.it/2017/06/25/preghiera-datteri-e-zakat-per-la-festa-di-fine-ramadan-conoscenza-e-integrazione/184488

BARI - Apulie

Bari - park 2 giugnoBari - park 2 giugno (Bari today)

Účastnila se také poslušně zahalená radní Paola Romano, odpovědná za školství, která se postarala o menu HALAL v místních školách, muslimské děti jsou pro ni velké obohacení.

NEAPOL - Kampánie

https://video.repubblica.it/edizione/napoli/napoli-in-piazza-garibaldi-da-tutto-il-sud-per-la-fine-del-ramadan/279587/280180

GIUGLIANO - Kampánie

PALERMO - Sicílie

Palermo ...  tisíce muslimů na přímořském nábřeží Foro Italico ...Palermo ... tisíce muslimů na přímořském nábřeží Foro Italico ... (Giornale di Sicilia)Palermo ... nemohl chybět na oslavách muslimských bratrů ani starosta Leoluca OrlandoPalermo ... nemohl chybět na oslavách muslimských bratrů ani starosta Leoluca Orlando (Giornale di Sicilia)

CASTELDACCIA - SICÍLIE

Žadatelé o azyl ( asi 20 pseudo nezletilých bez doprovodu) nedostali penízky na oslavu konce ramadánu a vůbec jim nechutná jídlo co v itálii dostávají a tak na protest zničili vybavení bytů, kde byli ubytovaní - musela zasáhnout policie.

VÍTEJTE V ITÁLISTÁNU ...

Autor: Monika Pilloni | středa 28.6.2017 18:54 | karma článku: 47.27 | přečteno: 23617x

Další články blogera

Monika Pilloni

Bombový atentát před Salviniho návštěvou na sekci Lega Trentino v Ala

Ala: bomba exploduje v sídle Ligy jen několik hodin před návštěvou ministra vnitra Mattea Salviniho. Místopředseda senátu hovoří o tomto činu jako o terorismu a Předsedkyně senátu o vážném útoku a poškození demokracie.

13.10.2018 v 10:52 | Karma článku: 29.03 | Přečteno: 2013 | Diskuse

Monika Pilloni

Protest proti italské vládě, ulejváci jásali a dělali bordel ... podpora nelegálům

Řádění, nepořádek, oheň, dýmovnice a dopravní kolaps. Slogany proti vládě, proti bezpečnostnímu nařízení, proti fašismu a rasismu. Manifestace studentů středních škol a univerzit. Sociální centra, ANTIFA ... Podpora nelegálům!

12.10.2018 v 23:55 | Karma článku: 41.15 | Přečteno: 2513 | Diskuse

Monika Pilloni

Salviniho Liga zahájí svou činnost i v Praze

Sekce pražské Ligy oficiálně zahájí svou činnost v neděli 7. října, čestným hostem bude lídr SPD a místopředseda Poslanecké Sněmovny - Tomio Okamura spolu s předsedou Poslaneckého klubu SPD - Radimem Fialou

2.10.2018 v 17:58 | Karma článku: 33.33 | Přečteno: 1079 | Diskuse

Monika Pilloni

Syfilis, tak zní akronym nové politické strany Laury Boldrini

Itálie: Bývalá předsedkyně poslanecké Sněmovny Laura Boldrini by chtěla založit novou politickou stranu která dá na frak pravici. Akronym LUE je ovšem k smíchu ... znamená to syfilis a další podobné příjemnosti. Nomen Omen?

3.9.2018 v 15:30 | Karma článku: 38.16 | Přečteno: 3228 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

David Wiltsch

Paradox Dita

Dita Charanzová - beranidlo hnutí ANO ve volbách do Evropského parlamentu. Co slovo - to perla, co vyjádření - to protimluv. Prostě jeden velký paradox.

22.5.2019 v 20:10 | Karma článku: 16.84 | Přečteno: 561 | Diskuse

Karel Trčálek

Václav Klaus ml. versus Martin Lang a jeho podřezávání prasat

Nemá smysl zapírat, že k napsání tohoto článku mě podnítil, v dobrém slova smyslu, jako vždy brilantní článek pana Nožičky, čímž mu touto cestou děkuji

22.5.2019 v 19:09 | Karma článku: 15.03 | Přečteno: 473 | Diskuse

Renata Pospiechová

Evropské volby

Tak nás čekají volby do Evropského parlamentu. Jako člověk zodpovědný a zajímající se o věci veřejné bych chtěla volit. Jenže koho - koho vybrat? Léta se netajím svým euroskepticismem a nebyla jsem nadšená ani vstupem ČR do EU.

22.5.2019 v 18:49 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 225 | Diskuse

Petr Burian

Lunapark v hlavě

Tak se dá popsat zmatek v hlavách těch, co píší rozhořčeně proti Milion chvilek pro demokracii. Jeden považuje protesty občanů za ohrožení demokracie, druhý si není jistý, jestli byl Babiš vůbec StBák a třetí rovnou lže od A do Z.

22.5.2019 v 15:55 | Karma článku: 19.37 | Přečteno: 314 | Diskuse

David Vlk

Vzteklý plivanec zapšklého seniora pana Čumpelíka.

Tak se nám na titulce rozohnil pan Čumpelík. Pan Čumpelík je senior, evidentně fanda a volič pana Babiše a strašně ho rozčilují projevy občanské svobody reprezentované poklidnými demonstracemi organizovanými Milionem chvilek.

22.5.2019 v 15:46 | Karma článku: 34.55 | Přečteno: 1561 | Diskuse
Počet článků 157 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5165

"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Najdete na iDNES.cz