Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Konec ramadánu ... statisíce muslimů proměnilo Itálii na Itálistán.

28. 06. 2017 18:54:54
Itálie: oslavy konce ramadánu vypadají jako bychom se ocitli v nějaké arabské zemi. Tohle už není Evropa. Například v zatím ještě italském Turíně se v parku Dora se starostkou Hnutí 5 hvězd Appendino v neděli sešlo 25 000 muslimů.

JAKÁ JE BUDOUCNOST ITÁLIE?

V neděli 25.06.2017 se slavil konec ramadánu Eid el Fitr. Na mnoha místech v Itálii to vypadalo jako v nějaké cizí arabské zemi ... každoročně se zvyšuje počet účastníků, což by mělo být alarmující ... pro vládnoucí Demokratickou stranu a pro Grillovo Hnutí 5 hvězd je to normální ... no není divu, vždyt ́ obě tyto strany spolu s jejich koaličními partnery nelegální imigraci přímo podporují a jejich starostové se na oslavách přímo podílejí. Nemalá je i účast katolických knězů sloužících slepě Bergogliovým propagandám o lásce k muslimům a přijímání nelegálních imigrantů ... Menší oslavy muslimů pokračovali mezi přáteli a příbuznými až do úterý ...

Dnes zde můžete shlédnout některé příklady kde a jak a v jakém počtu se konala oslava konce ramadánu ... zdaleka to není vše a musím říct, že oproti minulému roku je těch informací o dost méně - speciálně ,, Řím a Milán " o tom moc nepíše a fotografie nepublikuje ... opravdu jsem nečekala, že strávím tolik hodin, abych na netu vylovila takovéto důkazy o islamizaci Itálie.

TRIESTE - Furlansko - Julské Benátsko

MONFALCONE

Furlansko - Julské Benátsko

MESTRE - Benátsko

Konec ramadánu: Venezia Mestre  - Benátský kraj. 3000 muslimů.Konec ramadánu: Venezia Mestre - Benátský kraj. 3000 muslimů. (la Nuova)

FOTO - VIDEO:

http://nuovavenezia.gelocal.it/venezia/cronaca/2017/06/26/news/fine-ramadan-in-tremila-alla-preghiera-1.15536628

CARDANO AL CAMPO ( Varese) Lombardie

Cardano al Campo v okrese VareseCardano al Campo v okrese Varese (Varese News)Cardano al Campo - Varese, starosta Angelo Bellora se tetelí štěstím jak  se ta muslimská oslava díky němu vydařilaCardano al Campo - Varese, starosta Angelo Bellora se tetelí štěstím jak se ta muslimská oslava díky němu vydařila (Varese News)

FOTO - VIDEO:

http://www.varesenews.it/2017/06/preghiere-dolci-e-the-alla-menta-si-festeggia-la-fine-del-ramadan/632815/

PORTO MANTOVANO - Lombardie

Porto Mantovano ... 2000 musulmani.Porto Mantovano ... 2000 musulmani. (Gazzetta di Mantova)

http://gazzettadimantova.gelocal.it/mantova/cronaca/2017/06/25/news/piu-di-duemila-fedeli-per-la-festa-di-fine-ramadan-1.15535720

GAZZUOLO - Lombardie

Stále v okrese Mantova ve městečku Gazzuolo don Marco Tizzi přenechal muslimům na celou dobu ramadánu ORATOŘ.

Místní obyvatelé jsou znechuceni . Dočteme se na sociálních sítích např. ... šel jsem okolo a co vidím? ... muslimové se modlí k allahovi a sundali kříž s ježíšem ... jsem znechucen atd ...

http://gazzettadimantova.gelocal.it/mantova/cronaca/2017/06/26/news/il-parroco-offre-l-oratorio-per-il-mese-del-ramadan-1.15538942

TURÍN - Piemont

Turín - park Dora - 25000 muslimů se starostkou Chiarou Appendino - Grillovo Hnutí 5 hvězdTurín - park Dora - 25000 muslimů se starostkou Chiarou Appendino - Grillovo Hnutí 5 hvězd (la Stampa)

Monsignor Cesare Nosiglia  zrazuje křesanství před 25 tisíci muslimy ...Monsignor Cesare Nosiglia zrazuje křesanství před 25 tisíci muslimy ... (famiglia cristiana)

20 fotografií: http://www.famigliacristiana.it/fotogallery/finisce-il-ramadan-a-torino-arcivescovo-e-sindaco-intervegono-alla-festa-.aspx

25 000 muslimů v parku Dora v Turíně ... islamizace tohoto města jde ku předu za pomocí starostů ...25 000 muslimů v parku Dora v Turíně ... islamizace tohoto města jde ku předu za pomocí starostů ... (la Stampa)

Turín - park DoraTurín - park Dora (la Stampa)

V roce 2016 se starostka Appendino již zúčastnila oslav konce ramadánu ... minulý rok bylo v parku Dora 20 000 muslimů.

V roce 2015 byl starostou v Turíně Piero Fassino ... jemu také záleželo více na muslimských bratrech než na italech.V roce 2015 byl starostou v Turíně Piero Fassino ... jemu také záleželo více na muslimských bratrech než na italech. (la Stampa)

Jak se zvyšoval počet muslimů na těchto oslavách v Turíně od roku 1994 až do dnes. Rok 1994 - 2 000 muslimských účastníků, rok 1997 - 5 000, rok 2008 - 10 000, rok 2011 - 15 000, rok 2016 - 20 000 a rok 2017 - 25 000 oslavujících muslimů. Počet muslimů stoupá stále rychleji, speciálně v posledních letech.

Zde v odkaze ve fotogalerii je 8 fotografií: http://www.lastampa.it/2016/07/06/multimedia/cronaca/ramadan-a-torino-dal-ad-oggi-myX9qoCviXgBDQauOXyPYL/pagina.html

http://www.lastampa.it/2017/06/25/cronaca/in-venticinquemila-per-la-fine-del-ramadan-con-larcivescovo-e-la-sindaca-jnhT8E912J60f8IiHqHQIO/pagina.html

VENTIMIGLIA - Ligurie

PIACENZA - Emilia - Romagna

Minulý rok se sešlo 2500 muslimů ve sportovním centru, tento rok jich bylo více a proto se oslava konala ve větší tenisové hale.

FOTO: http://www.piacenzasera.it/app/document-detail.jsp;?id_prodotto=80476

BOLOGNA - Emilia - Romagna

Pákistánská komunita se sešla ve sportovním centru Vasco da Gama.Pákistánská komunita se sešla ve sportovním centru Vasco da Gama. (il Resto del Carlino)Ostatní muslimové se sešli ve sportovní hale PalaSavena.Ostatní muslimové se sešli ve sportovní hale PalaSavena. (il Resto del Carlino)

Fotogalerie - 15 fotografií: http://multimedia.quotidiano.net/?tipo=photo&media=41708

FLORENCIE - Toskánsko

Florencie -  konec ramadánu na sportovním hřišti Campo Marte.Florencie - konec ramadánu na sportovním hřišti Campo Marte. (Stamp Toscana)

EMPOLI - Toskánsko

Fotogalerie: zdroj Radnice Empoli - tisková kancelář:

http://www.gonews.it/2017/06/25/ramadan-a-empoli-il-sindaco-barnini-la-nostra-convivenza-deve-essere-la-normalita/

V Perignano - Pisa farnosti Parrocchia Santa Maria Assunta di Casciana Terme  a Santa Lucia di Perignano spolu s několika neziskovkami  zorganizovali oslavu konce ramadánu pro žadatele o azyl a jiné muslimy.V Perignano - Pisa farnosti Parrocchia Santa Maria Assunta di Casciana Terme a Santa Lucia di Perignano spolu s několika neziskovkami zorganizovali oslavu konce ramadánu pro žadatele o azyl a jiné muslimy. (gonews)

Přítomen don Angelo a don Armando Zappolini – kontestován ,,pravicí " jako heretik čili kacíř. Před kostelem Santa Maria Assunta oslava s jídlem samozřejmě bez vepřového masa.

Pontedera - sportovní centrum BellariaPontedera - sportovní centrum Bellaria (ilGiornale)

OHNUTÝ HŘBET ISLÁMU A JEHO NEINTEGRACI

V té samé provincii (Pisa) ve sportovnim centru Pontedera mladí sportovci 15.06.2017 nedostali klasickou italskou svačinu - housku s mortadellou - ten den jen suchou housku, protože 10 islamských rodin zablokovalo kráječ na salám, jejich děti prý vepřové maso šokuje. Dokonce od té doby je zakázáno vepřové 400 žákům i v tamní škole - istituto compresivo Pacinotti ... Odpověd ́ ze sportovního centra: desítky let je malým sportovcům dělána tato klasická svačina - nejsme restaurace a tak i děti s bezlepkovou dietou si nosí svačinu z domova , tak proč si ji nenosí i ti muslimové ?

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/pisa-scuola-vieta-mortadella-rispetto-ai-bimbi-islamici-1409531.html

CASSINO - Lazio

Cassino  - cirka 140 km od Říma směrem na jih - náměstí Garibaldi , stovky muslimů se modlí na veřejném prostranství mezi obytnými domyCassino - cirka 140 km od Říma směrem na jih - náměstí Garibaldi , stovky muslimů se modlí na veřejném prostranství mezi obytnými domy (NotiziAPP)

http://www.notiziapp.it/attualita/festa-fine-ramadan-qualche-polemica-centro-islamico-rispettiamo-larticolo-3-della-costituzione-italiana/

https://www.tg24.info/cassino-chiusura-ramadan-centinaia-mussulmani-pregano-in-piazza-video/

LECCE - Apulie

Lecce ... v parku mezi obytnými domy ...Lecce ... v parku mezi obytnými domy ... (telerama news)

http://www.trnews.it/2017/06/25/preghiera-datteri-e-zakat-per-la-festa-di-fine-ramadan-conoscenza-e-integrazione/184488

BARI - Apulie

Bari - park 2 giugnoBari - park 2 giugno (Bari today)

Účastnila se také poslušně zahalená radní Paola Romano, odpovědná za školství, která se postarala o menu HALAL v místních školách, muslimské děti jsou pro ni velké obohacení.

NEAPOL - Kampánie

https://video.repubblica.it/edizione/napoli/napoli-in-piazza-garibaldi-da-tutto-il-sud-per-la-fine-del-ramadan/279587/280180

GIUGLIANO - Kampánie

PALERMO - Sicílie

Palermo ...  tisíce muslimů na přímořském nábřeží Foro Italico ...Palermo ... tisíce muslimů na přímořském nábřeží Foro Italico ... (Giornale di Sicilia)Palermo ... nemohl chybět na oslavách muslimských bratrů ani starosta Leoluca OrlandoPalermo ... nemohl chybět na oslavách muslimských bratrů ani starosta Leoluca Orlando (Giornale di Sicilia)

CASTELDACCIA - SICÍLIE

Žadatelé o azyl ( asi 20 pseudo nezletilých bez doprovodu) nedostali penízky na oslavu konce ramadánu a vůbec jim nechutná jídlo co v itálii dostávají a tak na protest zničili vybavení bytů, kde byli ubytovaní - musela zasáhnout policie.

VÍTEJTE V ITÁLISTÁNU ...

Autor: Monika Pilloni | středa 28.6.2017 18:54 | karma článku: 47.25 | přečteno: 23230x

Další články blogera

Monika Pilloni

Strach v Miláně: loupež 30 kg zápalné látky a 3 dodávky

Itálie. Po případu tří ukradených dodávkových vozidel Dhl, probíhá další šetření protiteroristické jednotky. Bylo odcizeno 30 kg zápalného materiálu. Instalace zábran ve frekventovaných oblastech, strach z teroristického útoku.

16.9.2017 v 16:38 | Karma článku: 39.92 | Přečteno: 2786 | Diskuse

Monika Pilloni

Itálie: tropická infekce chikungunya, malárie a západonilská horečka

Nejméně tři případy chikungunya ve městečku Anzio, další 4 potvrzené případy v Římě. Západonilská horečka řádí ve 23 okresech. Další 2 případy malárie přivezli pákistánci. Transfuzní centrum zastavilo příjem krve dárců na 28 dní.

12.9.2017 v 20:24 | Karma článku: 45.15 | Přečteno: 8041 | Diskuse

Monika Pilloni

Africký gang znásilňovačů z Rimini

Polapen africký multikulti gang násilníků z Rimini. Bratři 15 a 17 let z Maroka, Nigerijec 16 let a 20 letý šéf gangu z Konga. Většina občanů by chtěla, aby byli vydáni do Polska. Italské justici skoro nikdo nevěří, má dvojí metr.

6.9.2017 v 15:11 | Karma článku: 46.44 | Přečteno: 12841 | Diskuse

Monika Pilloni

Muslimové obsadili náměstí a parky a slaví, Lgbt je podporuje

Itálie: Muslimové 1.září obsadili náměstí a parky, slaví svátek oběti Eid Al Adha i za účasti suportérů Lgtb. V Turíně opět nechyběli vítači z řad administrace kraje a města. V Neapoli na to město povolilo celé náměstí u nádraží!

3.9.2017 v 11:21 | Karma článku: 47.65 | Přečteno: 13906 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Martin Bělík

Pohled na volby očima marketéra

Nechci hodnotit programy stran ani jejich kvalitu a kandidáty. Chci se jen trochu zamyslet, proč byli úspěšní a proč ne. A také bych přidal zamyšlení pro mladé o sociálních sítích.

24.10.2017 v 0:05 | Karma článku: 6.49 | Přečteno: 96 |

Otto Černý

Kdepak přistěhovalci, národe švédský, vy sami.

Švédskem otřásá skandál. Úspěšný a oblíbený programový ředitel švédského kanálu TV 4 byl svými kolegyněmi nařčený ze sexismu, rasismu, homofobie a sexuálních obtěžování.

23.10.2017 v 21:17 | Karma článku: 36.58 | Přečteno: 1575 | Diskuse

Iva Kabosch

Chci premiéra s koulema aneb ne machiavellismu v praxi!

Otevřený dopis Andreji Babišovi v jeho médiu. Chcete mluvit s občany, tak tady mě máte. Čtěte, reflektujte, diskutujte, reagujte. A hlavně: buďte chlap, nefňukejte a makejte!

23.10.2017 v 21:13 | Karma článku: 22.86 | Přečteno: 866 | Diskuse

Jan Dvořák

Časy se překotně mění. Švejk narazil zpochybněním IQ třetiny voličů

Ano, nastal čas klást si vyšší cíle. A hlavně, už nešvejkovat, a makat. Když nadávat na nové poměry, tak otevřeně, bez dvojsmyslů, aby bylo jasné, jak to myslíte, že nejste anarchistický bořič, ale konstruktivní buřič, buříček.

23.10.2017 v 18:55 | Karma článku: 16.56 | Přečteno: 738 | Diskuse

Zdenek Horner

JakoNacismus v Česku zvedá hlavu

Po volebním úspěchu SPD Tomia Okamury se dalo čekat, že u Jakonacistů dojde okamžitě k posunu dojmu o legalitě propagace fašismu. Pokud laskavého čtenáře zaráží slůvko Jako před slovem Nacismus, vysvětlení je uvnitř.

23.10.2017 v 18:42 | Karma článku: 9.96 | Přečteno: 799 | Diskuse
Počet článků 106 Celková karma 43.55 Průměrná čtenost 5005

"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.