Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Patriotická loď C-Star propuštěna ze zajetí: falešná obvinění od neziskovek

30. 07. 2017 20:26:03
Loď anti – NNO Generace Identity zapojená do projektu Defend Europe byla kypersko - tureckými orgány propuštěna. Padlo falešné obvinění z „obchodování s lidmi“, které neziskovky vykonstruovaly jen aby se zabránilo C-Star vyplout.

Falešné obvinění z „obchodování s lidmi“, které neziskovky vykonstruovaly jen aby se zabránilo C-Star vyplout k Libyjským břehům.

Evidentně nechtějí, aby tam někdo monitoroval jejich aktivity, proč?

Není to jen námořní bitva, ale i médiální. Zprávy o zatčení, obvinění, výsměch. Mise Defend Evrope přitáhla pozornost mnoha lidí, včetně těch, kdo v hloubi duše doufají, že by loď C-Star při cestě do Libye mohla najet na nějaké útesy ...

Před pár dny se deník La Repubblica a ostatní noviny předháněly v oznámení o tom, že 26.07.2017 byl na Kypru zatčen na 40-ti metrové lodi C-Star, pronajaté Generací Identity za 60 tisíc eur, kapitán Tomas Egestrom a jeho zástupce.

„Kontradikce soudruzi, kapitán byl zadržen“, titulek křesťanských novin Famiglia Cristiana, kde evidentně všichni jásali nad cinkáním pout ... Nad titulkem samozřejmě nemohla chybět dojemná fotografie záchrany migrantů."

Kypersko-turecké orgány vznesli vůči veliteli obvinění za „obchod s lidmi“, protože někteří námořníci (pět z dvaceti) ze Srí Lanky požádali o azyl na Kypru. Ti měli vystoupit v Egyptě, po tom co cestovali jako učni, ale C –Star tam nemohla přistát a tak odpluli na Kypr, odkud mělo těch 20 tamilů ​​odletět zpět do své země. Generace identity vydala veřejné prohlášení, že to byly neziskovky, kdo je přesvědčoval, aby učni podali žádost o azyl a obvinili kapitána C- Star. Proto ta pouta a vyšetřování kyperských orgánů.

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/nave-anti-ong-arrestato-capitano-traffico-esseri-umani-1425329.html

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/cipro-rilasciata-nave-anti-ong-nessuna-irregolarit-bordo-1425614.html

Oficiální prohlášení GI o situaci na Kypru z 26.07.2017.Oficiální prohlášení GI o situaci na Kypru z 26.07.2017. (GI)

https://generazione-identitaria.com/2017/07/nonostante-le-falsita-delle-ong-defend-europe-va-avanti/

Překlad oficiálního prohlášení

Jako součást mise DEFEND EUROPE jsme najali loď C-Star, plavidlo, které se plavilo přes mnoho moří a oceánů. Jeho posádka se skládá z různých národností, což je naprosto běžné v ,,námořním“ světě. Na palubě, dle společnosti, bylo 20 námořníků - učňů. Ti zaplatili, aby v praxi udělali požadovaný počet mil na lodi, za účelem dosažení vyučení a diplomu. Triviální a zcela legální praxe.

Tito námořníci měli původně vystoupit v Egyptě, ale to nebylo umožněno, takže využili skutečnosti, že loď plula přes Kypr, aby tam konečně opustili loď a mohli jet domů. Z toho, co nám bylo řečeno z letiště, učňové se vraceli do své země původu, ale ze strany neziskovek jim bylo nabídnuto zůstat v Evropě a požádat o azyl na Kypru, s tím že vedle různých slibů je ještě je podplatili.

Patnáct učňů odmítlo - vrátili se domů, ale bohužel pět dalších se nechalo zkorumpovat a nyní pracují na falešném obvinění proti vlastníkovi lodi. Tyto skandální praktiky potvrzují, že nevládní organizace jsou připraveni na všechno, jen aby nám znemožnili osvětlit situaci ve Středomoří. Bohužel tyto další manévry zpozdí vyplutí a připlutí C-Star z Kypru, ale to nás nikdy neodradí od cesty k libyjskému pobřeží s cílem plnit tam své poslání.

Připomínáme také, že pomlouvačné a očerňovací metody tohoto typu již byly použity, aby se zabránilo C-Star proplout přes Suezský průplav. Všechna obvinění byla zjevně nepravdivá a loď byla jen zpožděna o dobu co trvalo dokázat nepravdivost takových jasných pomluv .

Chceme se pohybovat v souladu s právními předpisy, vyčkat na výsledek šetření a do té doby využijeme tento potřebný čas ke spuštění mise tím nejlepším způsobem.

Neziskovky zabývající se „imigračním busenissem“ se nezastaví před ničím. Peníze, které „někdo“ daroval jsou použity na korupci a falešné obvinění a ne na pomoc ?

27.07.2017 - Patriotická loď je propuštěna, příslušné orgány nezjistili nic podezřelého a obvinění se v žádném případě nepotvrdilo. C-Star pluje z Kypru směrem ke své destinaci.

Jakmile se k neziskovkám tato zpráva dostala, tak v sobotu 29.07.2017 v Katánii proběhl další protest proti příjezdu lodě C-Star. Toto je jeden příklad kde mluví rozhořčeně Luca Nicotra za neziskovku Avaaz a říká stále dokola jak je třeba být solidární s migranty a že Itálie, i když je Evropou opuštěna není rasistická jako takovéto pravicové a rasistické hnutí a že by se nemělo nikde v itálii dovolit C- Star přistát ... Na lodičkách s členy neziskovek samozřejmě nechybí pádlující imigranti ...

Posádka je na palubě DEFEND EUROPE začala!

Defend Europe: předtočené video, publikované dnes 30.07.2017, po tom co již C-Star pluje ,, z dosahu" na moři ...

Ironické poděkování těm, kteří na italském parlamentu (naposledy 17.07.2017 poslankyně vládnoucí Demokratické strany PD - Gea Schirò) a senátu brojí proti projektu Defend Europe ... mimo jiné všem nevládním organizacím a kolektivům “antifašistů“, Katánii atd .... naposledy (20.07.2017) senátor Francesco Campanella od sociálních demokratů MDP (předtím Hnutí 5 hvězd a předtím ještě dalších 5 stran) mluvil o Defend Europe jako o rasistickém a fašistickém projektu, kdy se musí zamezit vyplutí a přistání v schengenu takovéto lodi, která by podle něho mohla mít na palubě zbraně a nazval ji ,,paravojenskou lodí" ... Ve videu bylo řečeno, že tento záznam bude zveřejněn teprve až bude C-Star venku z schengenského prostoru, takže žádost senátora a neziskovek je momentálně nepodstatná ... a že si tedy milé neziskovky mohou manifestovat jak chtějí u přístavů a dívat se tam na toto video ...

C - Star už zahájila akci a pluje bez dalších problémů, jak se říká, ujela nepřejícím přímo před nosem ...

Gea Schirò https://www.youtube.com/watch?v=9m-jhCH5Wyo

Francesco Campanella https://www.youtube.com/watch?v=lLetj4ST9pw

Autor: Monika Pilloni | neděle 30.7.2017 20:26 | karma článku: 42.50 | přečteno: 3598x

Další články blogera

Monika Pilloni

Strach v Miláně: loupež 30 kg zápalné látky a 3 dodávky

Itálie. Po případu tří ukradených dodávkových vozidel Dhl, probíhá další šetření protiteroristické jednotky. Bylo odcizeno 30 kg zápalného materiálu. Instalace zábran ve frekventovaných oblastech, strach z teroristického útoku.

16.9.2017 v 16:38 | Karma článku: 39.92 | Přečteno: 2786 | Diskuse

Monika Pilloni

Itálie: tropická infekce chikungunya, malárie a západonilská horečka

Nejméně tři případy chikungunya ve městečku Anzio, další 4 potvrzené případy v Římě. Západonilská horečka řádí ve 23 okresech. Další 2 případy malárie přivezli pákistánci. Transfuzní centrum zastavilo příjem krve dárců na 28 dní.

12.9.2017 v 20:24 | Karma článku: 45.15 | Přečteno: 8041 | Diskuse

Monika Pilloni

Africký gang znásilňovačů z Rimini

Polapen africký multikulti gang násilníků z Rimini. Bratři 15 a 17 let z Maroka, Nigerijec 16 let a 20 letý šéf gangu z Konga. Většina občanů by chtěla, aby byli vydáni do Polska. Italské justici skoro nikdo nevěří, má dvojí metr.

6.9.2017 v 15:11 | Karma článku: 46.44 | Přečteno: 12841 | Diskuse

Monika Pilloni

Muslimové obsadili náměstí a parky a slaví, Lgbt je podporuje

Itálie: Muslimové 1.září obsadili náměstí a parky, slaví svátek oběti Eid Al Adha i za účasti suportérů Lgtb. V Turíně opět nechyběli vítači z řad administrace kraje a města. V Neapoli na to město povolilo celé náměstí u nádraží!

3.9.2017 v 11:21 | Karma článku: 47.65 | Přečteno: 13906 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Martin Bělík

Pohled na volby očima marketéra

Nechci hodnotit programy stran ani jejich kvalitu a kandidáty. Chci se jen trochu zamyslet, proč byli úspěšní a proč ne. A také bych přidal zamyšlení pro mladé o sociálních sítích.

24.10.2017 v 0:05 | Karma článku: 6.49 | Přečteno: 108 |

Otto Černý

Kdepak přistěhovalci, národe švédský, vy sami.

Švédskem otřásá skandál. Úspěšný a oblíbený programový ředitel švédského kanálu TV 4 byl svými kolegyněmi nařčený ze sexismu, rasismu, homofobie a sexuálních obtěžování.

23.10.2017 v 21:17 | Karma článku: 36.81 | Přečteno: 1600 | Diskuse

Iva Kabosch

Chci premiéra s koulema aneb ne machiavellismu v praxi!

Otevřený dopis Andreji Babišovi v jeho médiu. Chcete mluvit s občany, tak tady mě máte. Čtěte, reflektujte, diskutujte, reagujte. A hlavně: buďte chlap, nefňukejte a makejte!

23.10.2017 v 21:13 | Karma článku: 22.86 | Přečteno: 886 | Diskuse

Jan Dvořák

Časy se překotně mění. Švejk narazil zpochybněním IQ třetiny voličů

Ano, nastal čas klást si vyšší cíle. A hlavně, už nešvejkovat, a makat. Když nadávat na nové poměry, tak otevřeně, bez dvojsmyslů, aby bylo jasné, jak to myslíte, že nejste anarchistický bořič, ale konstruktivní buřič, buříček.

23.10.2017 v 18:55 | Karma článku: 16.56 | Přečteno: 739 | Diskuse

Zdenek Horner

JakoNacismus v Česku zvedá hlavu

Po volebním úspěchu SPD Tomia Okamury se dalo čekat, že u Jakonacistů dojde okamžitě k posunu dojmu o legalitě propagace fašismu. Pokud laskavého čtenáře zaráží slůvko Jako před slovem Nacismus, vysvětlení je uvnitř.

23.10.2017 v 18:42 | Karma článku: 9.97 | Přečteno: 803 | Diskuse
Počet článků 106 Celková karma 43.55 Průměrná čtenost 5005

"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.