Patriotická loď C-Star propuštěna ze zajetí: falešná obvinění od neziskovek

30. 07. 2017 20:26:03
Loď anti – NNO Generace Identity zapojená do projektu Defend Europe byla kypersko - tureckými orgány propuštěna. Padlo falešné obvinění z „obchodování s lidmi“, které neziskovky vykonstruovaly jen aby se zabránilo C-Star vyplout.

Falešné obvinění z „obchodování s lidmi“, které neziskovky vykonstruovaly jen aby se zabránilo C-Star vyplout k Libyjským břehům.

Evidentně nechtějí, aby tam někdo monitoroval jejich aktivity, proč?

Není to jen námořní bitva, ale i médiální. Zprávy o zatčení, obvinění, výsměch. Mise Defend Evrope přitáhla pozornost mnoha lidí, včetně těch, kdo v hloubi duše doufají, že by loď C-Star při cestě do Libye mohla najet na nějaké útesy ...

Před pár dny se deník La Repubblica a ostatní noviny předháněly v oznámení o tom, že 26.07.2017 byl na Kypru zatčen na 40-ti metrové lodi C-Star, pronajaté Generací Identity za 60 tisíc eur, kapitán Tomas Egestrom a jeho zástupce.

„Kontradikce soudruzi, kapitán byl zadržen“, titulek křesťanských novin Famiglia Cristiana, kde evidentně všichni jásali nad cinkáním pout ... Nad titulkem samozřejmě nemohla chybět dojemná fotografie záchrany migrantů."

Kypersko-turecké orgány vznesli vůči veliteli obvinění za „obchod s lidmi“, protože někteří námořníci (pět z dvaceti) ze Srí Lanky požádali o azyl na Kypru. Ti měli vystoupit v Egyptě, po tom co cestovali jako učni, ale C –Star tam nemohla přistát a tak odpluli na Kypr, odkud mělo těch 20 tamilů ​​odletět zpět do své země. Generace identity vydala veřejné prohlášení, že to byly neziskovky, kdo je přesvědčoval, aby učni podali žádost o azyl a obvinili kapitána C- Star. Proto ta pouta a vyšetřování kyperských orgánů.

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/nave-anti-ong-arrestato-capitano-traffico-esseri-umani-1425329.html

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/cipro-rilasciata-nave-anti-ong-nessuna-irregolarit-bordo-1425614.html

Oficiální prohlášení GI o situaci na Kypru z 26.07.2017.Oficiální prohlášení GI o situaci na Kypru z 26.07.2017. (GI)

https://generazione-identitaria.com/2017/07/nonostante-le-falsita-delle-ong-defend-europe-va-avanti/

Překlad oficiálního prohlášení

Jako součást mise DEFEND EUROPE jsme najali loď C-Star, plavidlo, které se plavilo přes mnoho moří a oceánů. Jeho posádka se skládá z různých národností, což je naprosto běžné v ,,námořním“ světě. Na palubě, dle společnosti, bylo 20 námořníků - učňů. Ti zaplatili, aby v praxi udělali požadovaný počet mil na lodi, za účelem dosažení vyučení a diplomu. Triviální a zcela legální praxe.

Tito námořníci měli původně vystoupit v Egyptě, ale to nebylo umožněno, takže využili skutečnosti, že loď plula přes Kypr, aby tam konečně opustili loď a mohli jet domů. Z toho, co nám bylo řečeno z letiště, učňové se vraceli do své země původu, ale ze strany neziskovek jim bylo nabídnuto zůstat v Evropě a požádat o azyl na Kypru, s tím že vedle různých slibů je ještě je podplatili.

Patnáct učňů odmítlo - vrátili se domů, ale bohužel pět dalších se nechalo zkorumpovat a nyní pracují na falešném obvinění proti vlastníkovi lodi. Tyto skandální praktiky potvrzují, že nevládní organizace jsou připraveni na všechno, jen aby nám znemožnili osvětlit situaci ve Středomoří. Bohužel tyto další manévry zpozdí vyplutí a připlutí C-Star z Kypru, ale to nás nikdy neodradí od cesty k libyjskému pobřeží s cílem plnit tam své poslání.

Připomínáme také, že pomlouvačné a očerňovací metody tohoto typu již byly použity, aby se zabránilo C-Star proplout přes Suezský průplav. Všechna obvinění byla zjevně nepravdivá a loď byla jen zpožděna o dobu co trvalo dokázat nepravdivost takových jasných pomluv .

Chceme se pohybovat v souladu s právními předpisy, vyčkat na výsledek šetření a do té doby využijeme tento potřebný čas ke spuštění mise tím nejlepším způsobem.

Neziskovky zabývající se „imigračním busenissem“ se nezastaví před ničím. Peníze, které „někdo“ daroval jsou použity na korupci a falešné obvinění a ne na pomoc ?

27.07.2017 - Patriotická loď je propuštěna, příslušné orgány nezjistili nic podezřelého a obvinění se v žádném případě nepotvrdilo. C-Star pluje z Kypru směrem ke své destinaci.

Jakmile se k neziskovkám tato zpráva dostala, tak v sobotu 29.07.2017 v Katánii proběhl další protest proti příjezdu lodě C-Star. Toto je jeden příklad kde mluví rozhořčeně Luca Nicotra za neziskovku Avaaz a říká stále dokola jak je třeba být solidární s migranty a že Itálie, i když je Evropou opuštěna není rasistická jako takovéto pravicové a rasistické hnutí a že by se nemělo nikde v itálii dovolit C- Star přistát ... Na lodičkách s členy neziskovek samozřejmě nechybí pádlující imigranti ...

Posádka je na palubě DEFEND EUROPE začala!

Defend Europe: předtočené video, publikované dnes 30.07.2017, po tom co již C-Star pluje ,, z dosahu" na moři ...

Ironické poděkování těm, kteří na italském parlamentu (naposledy 17.07.2017 poslankyně vládnoucí Demokratické strany PD - Gea Schirò) a senátu brojí proti projektu Defend Europe ... mimo jiné všem nevládním organizacím a kolektivům “antifašistů“, Katánii atd .... naposledy (20.07.2017) senátor Francesco Campanella od sociálních demokratů MDP (předtím Hnutí 5 hvězd a předtím ještě dalších 5 stran) mluvil o Defend Europe jako o rasistickém a fašistickém projektu, kdy se musí zamezit vyplutí a přistání v schengenu takovéto lodi, která by podle něho mohla mít na palubě zbraně a nazval ji ,,paravojenskou lodí" ... Ve videu bylo řečeno, že tento záznam bude zveřejněn teprve až bude C-Star venku z schengenského prostoru, takže žádost senátora a neziskovek je momentálně nepodstatná ... a že si tedy milé neziskovky mohou manifestovat jak chtějí u přístavů a dívat se tam na toto video ...

C - Star už zahájila akci a pluje bez dalších problémů, jak se říká, ujela nepřejícím přímo před nosem ...

Gea Schirò https://www.youtube.com/watch?v=9m-jhCH5Wyo

Francesco Campanella https://www.youtube.com/watch?v=lLetj4ST9pw

Autor: Monika Pilloni | neděle 30.7.2017 20:26 | karma článku: 42.56 | přečteno: 3671x

Další články blogera

Monika Pilloni

Bombový atentát před Salviniho návštěvou na sekci Lega Trentino v Ala

Ala: bomba exploduje v sídle Ligy jen několik hodin před návštěvou ministra vnitra Mattea Salviniho. Místopředseda senátu hovoří o tomto činu jako o terorismu a Předsedkyně senátu o vážném útoku a poškození demokracie.

13.10.2018 v 10:52 | Karma článku: 29.03 | Přečteno: 2013 | Diskuse

Monika Pilloni

Protest proti italské vládě, ulejváci jásali a dělali bordel ... podpora nelegálům

Řádění, nepořádek, oheň, dýmovnice a dopravní kolaps. Slogany proti vládě, proti bezpečnostnímu nařízení, proti fašismu a rasismu. Manifestace studentů středních škol a univerzit. Sociální centra, ANTIFA ... Podpora nelegálům!

12.10.2018 v 23:55 | Karma článku: 41.15 | Přečteno: 2513 | Diskuse

Monika Pilloni

Salviniho Liga zahájí svou činnost i v Praze

Sekce pražské Ligy oficiálně zahájí svou činnost v neděli 7. října, čestným hostem bude lídr SPD a místopředseda Poslanecké Sněmovny - Tomio Okamura spolu s předsedou Poslaneckého klubu SPD - Radimem Fialou

2.10.2018 v 17:58 | Karma článku: 33.33 | Přečteno: 1079 | Diskuse

Monika Pilloni

Syfilis, tak zní akronym nové politické strany Laury Boldrini

Itálie: Bývalá předsedkyně poslanecké Sněmovny Laura Boldrini by chtěla založit novou politickou stranu která dá na frak pravici. Akronym LUE je ovšem k smíchu ... znamená to syfilis a další podobné příjemnosti. Nomen Omen?

3.9.2018 v 15:30 | Karma článku: 38.16 | Přečteno: 3228 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

David Wiltsch

Paradox Dita

Dita Charanzová - beranidlo hnutí ANO ve volbách do Evropského parlamentu. Co slovo - to perla, co vyjádření - to protimluv. Prostě jeden velký paradox.

22.5.2019 v 20:10 | Karma článku: 16.84 | Přečteno: 555 | Diskuse

Karel Trčálek

Václav Klaus ml. versus Martin Lang a jeho podřezávání prasat

Nemá smysl zapírat, že k napsání tohoto článku mě podnítil, v dobrém slova smyslu, jako vždy brilantní článek pana Nožičky, čímž mu touto cestou děkuji

22.5.2019 v 19:09 | Karma článku: 15.03 | Přečteno: 470 | Diskuse

Renata Pospiechová

Evropské volby

Tak nás čekají volby do Evropského parlamentu. Jako člověk zodpovědný a zajímající se o věci veřejné bych chtěla volit. Jenže koho - koho vybrat? Léta se netajím svým euroskepticismem a nebyla jsem nadšená ani vstupem ČR do EU.

22.5.2019 v 18:49 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 221 | Diskuse

Petr Burian

Lunapark v hlavě

Tak se dá popsat zmatek v hlavách těch, co píší rozhořčeně proti Milion chvilek pro demokracii. Jeden považuje protesty občanů za ohrožení demokracie, druhý si není jistý, jestli byl Babiš vůbec StBák a třetí rovnou lže od A do Z.

22.5.2019 v 15:55 | Karma článku: 19.37 | Přečteno: 313 | Diskuse

David Vlk

Vzteklý plivanec zapšklého seniora pana Čumpelíka.

Tak se nám na titulce rozohnil pan Čumpelík. Pan Čumpelík je senior, evidentně fanda a volič pana Babiše a strašně ho rozčilují projevy občanské svobody reprezentované poklidnými demonstracemi organizovanými Milionem chvilek.

22.5.2019 v 15:46 | Karma článku: 34.44 | Přečteno: 1555 | Diskuse
Počet článků 157 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5165

"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Najdete na iDNES.cz