Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Brutální násilí antifašistů: zranění policisté a zneuctěná památka mrtvých Italů z foibe

12. 02. 2018 20:03:19
Do Italských ulic se v sobotu vylila lidská stoka: sociální centra, antifašistické skupiny typu Antifa, zneuctili mrtvé z foibe, brutálně napadli a zranili policisty! Dále NNO s pseudo uprchlíky a to za podpory levicových stran.

Manifestace proti rasismu a fašismu

V Italském městečku Macerata, ale i jinde, byla svolána v sobotu manifestace proti rasismu a fašismu a tov reakci na ozbrojený útok, který spáchal Luca Traini. Ten tu před týdnem postřelil šest migrantů tmavé pleti, aby pomstil zavražděnou Římanku. Prohlásil, že prý střílel na drogové dealery ...

Skutečnost, že se to konalo pouze na podporu migrantů a ne taktéž za Italku, Pamelu Mastropietro, brutálně zavražděnou a rozřezanou na kusy nigerijskou rukou, je naprosto šokující.

Antagonisti z Aktion Antifaschisriche a sociální centra ze severovýchodu poskvrnili Památku na občany, co je ke konci války Titovi partyzáni zabili ve foibe (viz. na konci článku).

Zpívali svorně píseň se slovy: (v původním textu písně je místo slova foibe slovo ženy)

Jak jsou krásné foibe od Trieste dolů ...

Akci pořádali antifašistické skupiny Anpi a Arci či odborářská skupina Fiom a další NNO. V průvodu byli mimo jiné také vlajky Legambiente, Libera, No Tav, Potere al popolo (Moc lidu), Prc. Mezi účastníky patří poslankyně Cecile Kyenge, Gino Strada z (ne)ziskovky Emergency, bývalý ředitel zkrachovalých levicových novin l'Unità - Sergio Staino, novinář Adriano Sofri, poslanec Pippo Civati, Nicola Fratoianni a moderátor Diego Bianchi. To vše za podpory levicových politických stran !!!

https://video.repubblica.it/cronaca/macerata-corteo-antifascista-strada-fascismo-e-un-pericolo-istigato-da-alcune-forze-politiche/296849/297467?ref=tbl

Jeden příslušník vojenské policie byl brutálně napaden z řad sociálních center a mimo jiných pohmožděnin má ZLOMENÉ RAMENO !!!

Noviny v České republice píší, že došlo k menším střetům mezi bezpečnostními složkami a antifašistickými demonstranty v Piacenze. Tak se na to ve videu podívejte, po první minutě se to vyhrotí ... ukáže se pravá tvář antifašistů.

Napadený voják členy levicových sociálních  s bolestí ve tváři, má zlomené rameno ...Napadený voják členy levicových sociálních s bolestí ve tváři, má zlomené rameno ... (ilgiornale)

PIACENZA : 10 policistů proti 400 ... to je masakr !

VIDEO: https://www.facebook.com/localteamtv/videos/1848778155164463/

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/stata-vera-mattanza-sfogo-dei-carabinieri-piacenza-1493596.html

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/piacenza-violenze-antifasciste-carabiniere-cade-e-picchiano-1493151.html

Všimněte si jak ta italská levice dopadla. Jací voliči jsou zastoupeni v jejich řadách ... a ti budoucí o kterých si nechávají zdát ...

Plnou podporu protifašistickým shromážděním vyjádřila také levicová strana Svobodní a rovní (LeU), kterou založil předseda senátu Pietro Grasso. Předsedkyni poslanecké sněmovny, která je rovněž členkou LeU a velmi proimigrantsky naladěnou Lauru Boldrini na akci v Miláně přivítali aplausem. Přítomen byl také Onorio Rosati, kandidát za LeU do Krajské správy Lombardie.

Nakonec demokratičtí antifašisti seřvali i Boldrinku a z triumfální přehlídky nic nebylo ...

Noviny v České republice píší: V Turíně se ke stoupencům krajní pravice nakrátko přiblížili radikální antifašisté, k dramatičtějším událostem však nedošlo. Ve skutečnosti došlo k házení kamenů a zápalných lahví na policisty a k zatčení ...

Celkem došlo v sobotu k 5 zraněním policistů.

Toto chování sociálních center a levice mi připomíná něco z historie před 70 lety.

10. února je památným dnem za tisíce mrtvých ve foibe.

Aktion Antifaschisriche a sociální centra, právě v tento den, tuto památku při manifestací zneuctili.

Krveprolití - FOIBE

Roku 1945: na konci druhé světové války jugoslávská armáda obsadila Terst (1. května '45) a bylo jimi opětovně získáno území, které bylo na konci první světové války Jugoslávii odepřeno. Krveprolití vrcholilo mezi květnem a červnem, kdy bylo tisíce italských obyvatel Istrie, Fiume a Dalmácie nuceno opustit zemi. Ostatní zabili Titovi partyzáni vrhnutím do přírodních prohlubin foibe, nebo byli deportováni do slovinských a chorvatských táborů. První skončili v jámě karabiníci, policisté a celníci, stejně jako několik málo fašistických vojáků Italské sociální republiky a jejich spolupracovníci, kteří nebyli schopni včas uniknout (v případě jejich absence si za ně vzali jejich manželky, děti nebo rodiče). Partyzáni, kteří nesouhlasili s jugoslávskou invazí a obyčejní občané, ti kdož nechtěli mít nic společného s fašismem a ani s komunismem, byli také popraveni (pro vypořádání osobních účtů nebo pro vůli uskutečnit komunistickou revoluci).

https://www.focus.it/cultura/storia/foibe-cose-da-sapere?gimg=84113#img84113

Tak na toto antifa zpívala ... jak jsou krásné foibe !

Antifašisté dnes jako před sedmdesáti lety

V roce 1947, když do Bologni dorazil tzv. „Vlak hanby“


Při příjezdu italských exulantů, byl nutný zásah armády, která je musela chránit před krajany, levičáky, kteří je uvítali s nenávistí a s násilím
Konvoj známý jako „Vlak hanby“ přepravoval z Ankony italské uprchlíky z Puly, kteří byli nuceni opustit své domovy v Istrii, Kvarneru a Dalmácii. Železničáři ho nazvali „vlakem fašistů“ - emblematická definice všech dezinformací a politické strumentalizace ...V neděli 16. února 1947 italští uprchlíci opustili Pulu na palubě několika konvojů jen s tím nenutnějším minimem co se jim podařilo zachránit.. Poté, co přistáli v Ankoně, byl nutný zásah armády: armáda je musela chránit před krajany, levičáky, kteří nejenže nechtěli projevit solidaritu, ale přišli je uvítat s nenávistí a násilím.

Italští uprchlíci byli druhý den večer nacpáni do nákladního vlaku, který byl již naplněn slámou. Vlak dorazil na nádraží v Bologni ve 12 hodin následujícího dne, tedy v úterý 18. února. Papežská pomoc a Italský Červený kříž připravily teplé jídlo, zejména pro děti a starší lidi. Ale když vyhnanci téměř dorazili do Bologni, někteří železničářští odboráři rozhlásili mikrofonem upozornění a vyzvali další soudruhy, aby zablokovali stanici, pokud by vlak zastavil. Togliattiho komunisti na italské exulanty křičeli ať se vrátí zpět domů. Na zastávce konvoje se objevily i někteří mladí lidé, kteří mávali vlajkou se srpem a kladivem a začali házet na uprchlíky kameny: bez rozdílu mezi muži, ženami a dětmi. Jiní vrhali rajčata. Dokonce i mléko pro děti, které již byli téměř ve stavu dehydratace, vylili na koleje. Vlak proto musel pokračovat až do Parmy ...

Neúcta sociálních center a skupinek Antifa vůči vlastním krajanům je stejná dnes jako tenkrát ...

V žádném případě nesouhlasím s násilím, jen obrana je vždy legitimní. Nikdo z mých přátel není fašista a ani já nejsem fašista a žádný režim neobdivujeme ... řídíme se totiž dobrým smyslem ... nechodíme nikoho mlátit a máme úctu k životu, k tradicím a k naší evropské kultuře, kterou nám naši předci zanechali. Mnohdy za to totiž zaplatili vlastním životem.

Autor: Monika Pilloni | pondělí 12.2.2018 20:03 | karma článku: 41.98 | přečteno: 3154x


Další články blogera

Monika Pilloni

Itálie: učí Korán a arabštinu tím, že bije klackem 3leté až 10leté děti

Itálie, Pordenone. Korán, arabština a bití dětí: vyšetřována 33letá, neautorizovaná učitelka původem z Bangladéše. Vyšetřována za zločin týrání dětí a neautorizovaný výkon povolání.

17.2.2018 v 21:30 | Karma článku: 40.25 | Přečteno: 2786 | Diskuse

Monika Pilloni

Akce #120db proti znásilnění způsobené migranty

Dívčí akce # 120 dB odkazuje na „120 decibelů,“ neboli intenzitu hluku, které vydává speciální spodní prádlo „anti-znásilnění.“ V Itálii je 40% sexuálního násilí spácháno cizinci, kteří přitom tvoří jen 8% místního obyvatelstva

10.2.2018 v 14:44 | Karma článku: 41.51 | Přečteno: 2752 | Diskuse

Monika Pilloni

Rozřezaná dívka v Itálii. Mnoho orgánů chybí, odříznuty prsa i Venušin pahorek

Šokující pravda: „Mnoho orgánů chybí, odebrána i část sexuálního orgánu.“ Koroner: „Zemřela na řezné rány na hrudi nebo na předávkování.“ Čeká se na výsledky toxikologických testů. Innocent Oseghale čeká ve vazbě na soud.

6.2.2018 v 16:03 | Karma článku: 47.00 | Přečteno: 26287 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Tomas Trojan

Rudé právo nahradil Moravec

Václav Moravec, nikým nevolený "POLITIK", který si do NAŠÍ veřejnoprávní televize zve SVÉ hosty, kteří mluví za JEHO STRANU a za NAŠE peníze.

19.2.2018 v 17:54 | Karma článku: 29.01 | Přečteno: 406 | Diskuse

Jiří Turner

Byl to sjezd nebo superobří slalom ČSSD? A co „děd rozvratitel“ a „ujo našepkávač“?

Můžeme jízlivě a sarkasticky mentorovat proces, kterým tato strana prochází, můžeme spekulovat o chybách jejího minulého vedení, ale měli bychom mít také na paměti, že mluvíme o jediném přijatelném reprezentantu levice.

19.2.2018 v 17:47 | Karma článku: 7.33 | Přečteno: 185 | Diskuse

Jan Dvořák

Trpasličí slalom v Hradci

Přestože v lepších rodinách je dnes stejně dobrým zvykem, jakým bylo kdysi v neděli jít na kázání do kostela, sledovat primáckou Partičku a pak přepnout na Strašení z věže o konci demokracie, mohla zimní olympiáda obyčej narušit.

19.2.2018 v 14:50 | Karma článku: 15.11 | Přečteno: 384 | Diskuse

Jan Bartoň

Nejslabší článek ČSSD – poslanecký klub

Nové vedení ČSSD, i kdyby se chtělo co nejvíce „odstřihnout“ od politiky reprezentované Bohuslavem Sobotkou a Janem Hamáčkem, má největší potíž se svým poslaneckým klubem, v němž jsou Sobotkovi „koně“.

19.2.2018 v 12:53 | Karma článku: 30.37 | Přečteno: 795 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Neplatný nacistický cár papíru z Mnichova od Adolfa Hitlera by si Němci měli nechat doma.

Rozjezd nového ministra zahraničí Martina Stropnického v Bulharsku na jednání ministrů zahraničí příliš nepřesvědčil, jako by neměl plný přehled o složitosti problematiky našich historických vztahů.

19.2.2018 v 10:05 | Karma článku: 31.11 | Přečteno: 1265 | Diskuse
Počet článků 119 Celková karma 42.58 Průměrná čtenost 5405

"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.