Ideologie GENDER, degenerace nové generace a kdo to v Itálii propaguje

7. 04. 2018 16:37:14
Propagandu za generovou vyrovnanost organizuje hnutí LGBT. Podporují ho některé specifické neziskovky a pol. strany, v Itálii především levicové. Významným podporovatelem hybridní a bezpohlavní (de)generace je i pol. Hnutí 5 hvězd

http://www.lastampa.it/2017/03/23/cronaca/il-giugno-a-torino-la-parata-per-i-diritti-lgbt-diventa-piemonte-pride-sgJeUomfPLUZ5AlrIS6gxH/pagina.html

Itálie zažívá pokusy o prosazení genderové nauky do školek a škol již řadu let

V tomto ohledu bylo učiněno ze strany hnutí LGTB (zkratka označující lesby, gaye, bisexuály a transgendery) mnoho pokusů, jak podsunout genderovou nauku do školních institucí.

Naprosto nesmyslný a mnohdy i úchylný pokus o degeneraci lidstva již od předškolního věku se oproti všemu rozumu mnohdy setkává s pozitivní reakcí osob zaslepených ideologií nebo spíše komplexem buonismu, tedy bezbřehým pochopením ke všem tvorům a to i za tu cenu, že svým konáním ubírají práva autochtonnímu obyvatelstvu a rozvrací společnost z morálního, kulturního a bezpečnostního hlediska ... To se týká podpory nelegální masivní a nekontrolovatelné migrace, ale také vymývání mozků dětem a studentům účelovými ideologiemi.

Pilulka na zablokování puberty kvůli výběru či změně pohlaví

Brzy budou lékaři moci dětem, které se ještě nerozhodli jaký gender vůbec budou, předepsat pilulky. Na konci března lékařská komise v Itálii povolila distribuci léku, který se používá při léčbě karcinomů prostaty a prsu a jehož účinná složka 《triptorelin》dokáže potlačit testikulární a ovariální funkce, což zpomaluje vývoj sekundárních sexuálních charakteristik ...

Tímto lékařská komise podporuje vrtochy zmatené - nepoužitelné mládeže a něčí plán ... o kterém by se ani Orwellovi nezdálo ...

Co je to za rodiče, kteří toto podporují a nechávají dělat pokusy na dětech?

https://m.huffingtonpost.it/2018/03/28/presto-il-via-libera-alla-pillola-per-il-cambio-di-sesso_a_23397181/

Hybridní a bezpohlavní generace zplozená tzv. generovou naukou je velice mentálně křehká, zmatená a sama sebou nejistá ... nedokáže čelit běžným problémům a ani se zapojit do běžného rodičovského procesu.

Dnes již existuje mnoho emotivních mladých lidí, kteří dospěli v tomto desetiletí - ve světě se jim říká Snowflakes Generation ( Generace sněhových vloček). Je to přecitlivělá a sebestředná generace. Genderová nauka může tuto mentální křehkost jedině vystupňovat ...

Zde uvedu pár příkladů, kde se genderová indoktrinace na školkách začala rozpínat již v roce 2014 a dříve ... vymývání mozků dětí již v předškolním věku:

Pohádka o dvou tatínkách tučňákách co si vyseděli vajíčko a narodil se jim tučňáček, tudíž jsou rodina atd ... pokus LGBT podsunout homosexualitu dětem ve školce a dva mužské partnery - gaye - jako tradiční rodinu ... stejně tak jsou v knize dvě matky kočky - lesby - s jejich koťátkem ... Například v roce 2015 nechal starosta Benátek gender knihy - na žádost sdružení rodičů - stáhnout ... Gender knihy nakoupila do školek a škol za 10.000 euro v roce 2014 radní Camilla Seibezzo.Pohádka o dvou tatínkách tučňákách co si vyseděli vajíčko a narodil se jim tučňáček, tudíž jsou rodina atd ... pokus LGBT podsunout homosexualitu dětem ve školce a dva mužské partnery - gaye - jako tradiční rodinu ... stejně tak jsou v knize dvě matky kočky - lesby - s jejich koťátkem ... Například v roce 2015 nechal starosta Benátek gender knihy - na žádost sdružení rodičů - stáhnout ... Gender knihy nakoupila do školek a škol za 10.000 euro v roce 2014 radní Camilla Seibezzo. (deník Nuova Venezia)

http://nuovavenezia.gelocal.it/venezia/cronaca/2015/06/25/news/piccolo-uovo-ecco-una-delle-favole-che-brugnaro-vuole-togliere-dalle-scuole-1.11675044

Zde je příklad gender pohádky pro školky, která mimo jiné zavání obchodem s dětmi:

Pohádka ... Meri a Franci jsou ženy a tak mají pouze vajíčka. Chybí semínko. V Holandsku je jedna klinika, kam milí pánové dávají jejich semínka pro ty co je nemají ... Franci si tam vzala semínko a dala ho do břicha Meri, kde se potkalo s vajíčkem ...atdPohádka ... Meri a Franci jsou ženy a tak mají pouze vajíčka. Chybí semínko. V Holandsku je jedna klinika, kam milí pánové dávají jejich semínka pro ty co je nemají ... Franci si tam vzala semínko a dala ho do břicha Meri, kde se potkalo s vajíčkem ...atd (RomaToday)

V mateřské školce Kouzelný zámek ve čtvrti Bufalotta v Římě byla dětem bez povolení rodičů (v rámci projektu respektu homosexuality) čtena lesbická pohádka: „Meri a Franci se milují, ale chybí semínko“

Rozzlobení rodiče nahlásili tento fakt na Výbor čl. 26, který se této otázce věnuje. Výbor čl. 26 se skládá z rodičů, učitelů a pedagogických pracovníků s účastí a podporou psychologů, pedagogů a kulturních činitelů. Výbor sdružuje lidi různých náboženských a filozofických učení, spojených přesvědčením - na základě zdravého rozumu - že genderová indoktrinace v italských školách všech úrovní musí být pevně odmítnuta" ...

http://www.romatoday.it/politica/favola-lesbo-asilo-bufalotta.html

Při zavedení genderové nauky se nejedná pouze o čtení homosexuálních pohádek, ale i o pseudo-hry, kdy si chlapečci a holčičky mají navzájem vyměnit oblečení a odpovídat jak se v něm cítí ... typicky holčičí a klučičí hry jsou zakázány - tedy žádná autíčka či kuchyňka a žádné klasické barevné rozdělení - modrá a růžová ... nas vyšším stupni tato hra na respekt obsahuje také boty s podpadkem - nabídnuté chlapcům atd ... o dalších nemorálních věcech se zde ani nebudu rozšiřovat ...

Je to zákeřný způsob, který se zaměřuje na dekonstrukci genderových modelů, podvržení důkazů o přírodě a zkreslení smyslu rodiny a rodičovství.

Jinými slovy, učíte děti, od nejútlejšího věku, že se nenarodíte mezi muže ani ženy, ale že "jste to, čím se cítíte být", bez rozdílu. Že neexistuje žádná matka a otec, ale rodič 1 a 2 ... To je naprostá likvidace společnosti jako takové.

Když politika začleňuje genderovou propagandu LGBT do školních osnov

Politickým suporterem genderové indoktrinace. je v Itálii levicová Demokratická strana (PD) a její příznivci, ale také Hnutí 5 hvězd, které i když je nazývané populistické, tak nemá s pravicí nic společného.

V roce 2013 Hnutí 5 hvězd předvedlo divadélko při hlasování o návrhu zákona o homofobii formou homosexuálních polibků ...V roce 2013 Hnutí 5 hvězd předvedlo divadélko při hlasování o návrhu zákona o homofobii formou homosexuálních polibků ... (Tgcom24)

Tito zástupci Hnutí 5 hvězd zneužili tématu!

Přitom slušní homosexuální spoluobčané takovéto frašky odsuzují, tak jako adopce dětí, obchod s dětmi, gay parády a genderovou nauku na školách také nepodporují. Co dělají ve svém soukromí dospělí a konsenciélní lidé je jen jejich věc a do toho nikomu nic není ... tak ať toho nikdo v neziskovkách a v politice nezneužívá!

Na děti nám nikdo s nějakou gender ideologií nesahejte !!!

http://www.tgcom24.mediaset.it/politica/fotogallery/1024925/i-cattolici-del-m5s-contro-il-bacio-gay-grillino.shtml

Na Hnutí 5 hvězd se zaměřím, protože jsem zjistila, že za hranicemi je toto hnutí mylně považováno za hnutí, které bojuje proti nelegální imigraci a propaguje tradiční rodinu. OPAK JE PRAVDOU.

Jeden příklad uvedu z Livorna. Starosta (Hnutí 5 hvězd) Filippo Nogarin aplikoval "levicový" program, který mimo jiné předpokládá začlenění programu genderové propagandy do školního programu v tomto roce, počínaje od mateřské školky. Zde 5 hvězdiček snímá masku a odhaluje to, co opravdu jsou; jakýsi improvizovaný politický útvar "zaměnitelný" s Demokratickou stranou.

Je velmi vážné, že se s Demokratickou stranou pokouší převrátit morálku dětí - zmást jejich sexuální identitu a napadnout jejich zdravou psychologickou rovnováhu.

Podpora genderové nauky těmito stanamy a jejich příznivci je jznámkou jakési schizofrenie a to si ještě představte, že současně prodávají naši společnost anarcho-islamismu ...

Nejhorším příkladem posledních let - mimo jiných fenomenů tohoto hvězdičkovaného spolku - je starostka M5S (Hnutí 5 hvězd), Chiara Appendino je známá svou podporou všeho netradičního a dá se říci i ne-italského, jako je např. podpora růstu muslimské komunity, halal, islámské kongresy a oslavy, jakož i pozitivní přístup k založení islámské banky, za kterou si bije i v těchto dnech.

Starostka se také účastní pochodů gay-pride za generovou vyrovnanost organizovaných hnutím LGBT, které podporuje ... a zde se přibližujeme k tématu ... první mateřská školka NO GENDER bude v Turíně.

Psala jsem o tomto případu také zde:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Italii-otevrou-skolku-kde-uplne-zrusi-pohlavi-Na-ucitele-bude-dohlizet-vysokoskolska-mladez-530825

Univerzita v Turíně otevře školku bez chlapečků a holčiček: projekt rovnosti pohlaví vedou studenti. Revoluční průlom ve většině škol a školek v Itálii, je svěřen dobré vůli těch, kdo tam učí. V tomto případě „rovnost pohlaví“ bude na univerzitě „vzdělávacím pravidlem.“ Turín hledí směrem k zemím severní Evropy, a to nejen proto, že si klade za cíl zahájit novou službu, vyhrazenou pro zaměstnance a studenty s dětmi, což zlepší „vnitřní pohodu“, ale také proto, aby se přijaly inovativní metody ...

V projektu „Mateřská škola na univerzitě“ bude zahrnuta experimentální forma inovativního vzdělávání učňů, kteří se budou starat o děti.

Dále se na projektu budou podílet různé asociace, které budou podporovat dětské aktivity, s cílem vzdělání založené na hodnotách péče o životní prostředí, respektu k druhým, dekonstrukci stereotypů“.

Copak se asi za výrazem dekonstrukce stereotypů schovává? Jak dalece budou odborně vybavené neziskovky, které se mají na projektu podílet a kdo je bude řídit?

Navrhovatelé iniciativy by v tomto ohledu chtěli získat finanční prostředky z bankovní nadace na obnovu bývalé policejní stanice, která se nachází pouze sto metrů od kampusu Luigi Einaudi di Lungodora Siena, a tam otevřít univerzitní školku.

Cílem je umístit do školky 20 až 30 dětí a najmout alespoň dvě učitelky, které budou spolupracovat se studenty na "rovnocenném" vzdělávání dětí.Matteo Salvini y Legy

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Italii-otevrou-skolku-kde-uplne-zrusi-pohlavi-Na-ucitele-bude-dohlizet-vysokoskolska-mladez-530825

http://torino.repubblica.it/cronaca/2018/03/25/news/l_universita_di_torino_lancia_l_asilo_senza_bambino_e_bambina-192199460/

https://www.italiaoggi.it/news/a-torino-primo-asilo-no-gender-2257388

http://www.torinotoday.it/politica/asilo-gender-universita.html

Autor: Monika Pilloni | sobota 7.4.2018 16:37 | karma článku: 38.25 | přečteno: 2745x

Další články blogera

Monika Pilloni

Bombový atentát před Salviniho návštěvou na sekci Lega Trentino v Ala

Ala: bomba exploduje v sídle Ligy jen několik hodin před návštěvou ministra vnitra Mattea Salviniho. Místopředseda senátu hovoří o tomto činu jako o terorismu a Předsedkyně senátu o vážném útoku a poškození demokracie.

13.10.2018 v 10:52 | Karma článku: 26.54 | Přečteno: 1818 | Diskuse

Monika Pilloni

Protest proti italské vládě, ulejváci jásali a dělali bordel ... podpora nelegálům

Řádění, nepořádek, oheň, dýmovnice a dopravní kolaps. Slogany proti vládě, proti bezpečnostnímu nařízení, proti fašismu a rasismu. Manifestace studentů středních škol a univerzit. Sociální centra, ANTIFA ... Podpora nelegálům!

12.10.2018 v 23:55 | Karma článku: 40.96 | Přečteno: 2379 | Diskuse

Monika Pilloni

Salviniho Liga zahájí svou činnost i v Praze

Sekce pražské Ligy oficiálně zahájí svou činnost v neděli 7. října, čestným hostem bude lídr SPD a místopředseda Poslanecké Sněmovny - Tomio Okamura spolu s předsedou Poslaneckého klubu SPD - Radimem Fialou

2.10.2018 v 17:58 | Karma článku: 32.82 | Přečteno: 1017 | Diskuse

Monika Pilloni

Syfilis, tak zní akronym nové politické strany Laury Boldrini

Itálie: Bývalá předsedkyně poslanecké Sněmovny Laura Boldrini by chtěla založit novou politickou stranu která dá na frak pravici. Akronym LUE je ovšem k smíchu ... znamená to syfilis a další podobné příjemnosti. Nomen Omen?

3.9.2018 v 15:30 | Karma článku: 38.07 | Přečteno: 3190 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Dušan Póč

Dějí se to věci, Čunek šel proti všem svým stranickým kolegům

Senát považuje další účast Andreje Babiše ve Vládě České republiky za nepřijatelnou. Tedy až do konce vyšetření kauzy Čapí hnízdo. Opačného názoru je senátor a agent 077 Jiří Čunek. A to s sebou přináší řadu hloubání a úvah.

18.11.2018 v 17:19 | Karma článku: 10.32 | Přečteno: 311 |

Jan Dvořák

Poslanec Faltýnek si ulevil

Šéf poslanců hnutí ANO si v posledních hodinách stěžoval na bolesti v krajině břišní „jakoby mu tam něco kopalo“. Situace se jevila čím dál vážnější, takže navštívil specializované zdravotnické pracoviště v Podolí.

18.11.2018 v 17:17 | Karma článku: 11.27 | Přečteno: 225 | Diskuse

Bohumír Šimek

Co bude nyní v Česku?

Andrej Babiš byl obviněn ze zneužití dotace Evropské unie na Čapí hnízdo. Andrej Babiš přesvědčil národ, že v Česku funguje policie a justice na politickou objednávku. A získal tak důvěru národa.

18.11.2018 v 16:59 | Karma článku: 9.77 | Přečteno: 247 | Diskuse

Luděk Niedermayer

Co jsme dokázali a co dokážeme...

Čas hrozně letí. A já až nedávno postřehl, že spousta lidí, se kterými pracuji, již neviděli "sametovou revoluci" ani z kočárku...

18.11.2018 v 14:26 | Karma článku: 13.34 | Přečteno: 309 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Nemyslím si, že ta estráda kolem výročí 17 listopadu skončila, pokračování je připraveno

Většinou se máme dobře, zvyšují se platy, dávky, důchody i naše zahraniční politika je konečně slyšet i v EU. Kdo za to může? Nelze pominout podstatný vliv premiéra Andreje Babiše s ANO, společně s ČSSD, tedy tato a minulá vláda.

18.11.2018 v 13:23 | Karma článku: 40.84 | Přečteno: 1395 |
Počet článků 157 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5147

"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Najdete na iDNES.cz